Pokaż wyniki 1 do 6 z 6

Temat: dobry hosting.

  1. #1

    Domyślnie dobry hosting.

    czy moglby ktos podac nazwy firm hostuajcych servery i domeny. domena jaka bedzie taka bedzie, od servera wymagam przedewszystkim:

    × min. 250-500mb przestrzeni dyskowej, a najlepiej trosze wiecej.
    × obsługi PHP najnizej 4.3.3, MySQL i przydatny by byl Perl i obsluga baz w Accessie, lecz nie konieczna.
    × ZERO REKLAM.
    × dobre pingi dla odwiedzajacych z polski. (czyt. najlepiej zeby sie znajdowal w polsce, szczytem marzen jest warszawa )
    × ZERO ZWIECH.
    × przyjazna, szybka i dyspozycyjna obsluga klienta.

    moge na to rozdysponowac 50zl miesiecznie.

    pozdrawiam,
    mtbs!

  2. #2
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Nie wiem jak w Polsce ale za te 50zl to mozesz miec sporo wiecej w UK i to z calkiem przyzwoitymi pingami z kraju
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  3. #3

    Domyślnie

    no to bardzo sie ciesze, jesli mozesz to napisz na pm nazwy firm hostujacych - co by nie bylo zarzutow o kryptoreklame . zasadniczo to nie dla mnie hosting, ja tylko bede na nim 'tworzyl' .
    Ostatnio edytowane przez mtbs : 06-17-2008 - 23:59

  4. #4
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Skąd
    no przed monitorem przecież...
    Postów
    474

    Domyślnie

    chcesz taki hosting? mam parę serwerków. Za tyle miesięcznie możesz dostać nawet więcej niż wymagasz, natomiast bez domeny. Jestem z Warszawy. Wszystkie serwery stoją tutaj.

  5. #5

    Domyślnie

    jeśli mozesz to tez poprosze dane techniczne na pm. ew. jak masz przykladowe logi to na maila, zebym mogl zobaczc jak to wyglada. hmm, co do domeny to i tak musialbym ja najpierw zarejestrowac { chyba }. poczytam porownam oferty i wybiore taka ktora bedzie najlepiej trafiac w potrzeby. zasadniczo na serverze maja byc dwie stronki, jedna moja prywatna, druga to bedzie sklep internetowy z ksiazeczkami z cms'a.

    pozdrawiam,
    mtbs!

    ps. od wczoraj testuje konto demo na w hostnigu ktory mi podal TQM, chwale sobie jak narazie, bardzo przyjemny interface, nietrzeba sie pierdzielic z wrzucaniem plikow na ftp bo wszystko jest w przegladarce, za dosc nie wygorowana cene - 6 funtow - srednio miedzy 36 a 39 zl.

    temat do zamkniecia, po testach raczej sie zdecyduje, chyba ze okaze sie ze serwer przeciaza 10 polaczen w jednym momencie w co watpie hahaha ;D!
    Ostatnio edytowane przez mtbs : 06-19-2008 - 21:33

  6. #6

    Domyślnie

    Co za chamski spam... trzymajcie mnie... No trzymajcie mnie!

Podobne wątki

  1. Chcecie zrobić dobry uczynek ? :D
    By Neo997 in forum Hacking
    Odpowiedzi: 7
    Autor: 06-07-2008, 16:59
  2. hosting z socket()
    By gogulas in forum Domeny/Serwery
    Odpowiedzi: 0
    Autor: 03-18-2008, 18:58
  3. dziurawy hosting
    By ble34 in forum Newbie - dla początkujących!
    Odpowiedzi: 15
    Autor: 08-07-2007, 21:42
  4. dobry wybór??
    By kalipawel in forum Hacking
    Odpowiedzi: 5
    Autor: 03-25-2007, 18:55
  5. Odpowiedzi: 8
    Autor: 03-12-2007, 19:21

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj