Pokaż wyniki 1 do 2 z 2

Temat: poczta onet

  1. #1

    Domyślnie poczta onet

    Witam serdecznie wszystkich pasjonatów, chciałem zapytać czy jest możliwe abym mógł się dostac do skrzynki poicztowej mojej dziewczyny tak zeby ona o niczym nioewieziała, albo może wiedzieć zależy mi tylko na tym aby sprawdzić jak zareaguję gdy JA się jej włamie do JEJ skrzynki - bo niewiem jakim cudem ta franca odgadła moje hasło, albo mnie tak dobrze zna albo podpatrzyła jak wpisywałem,. odrazu mówię ze pilnowałem swojego hasła jak ptaka, a ona i tak weszła mi na pocztę i namieszała mi równo, teraz bym chciał JA się JEJ dostać na pocztę ale w sposób naukowy a nie sprytem, przy pomocy wiedzy hackerskiej, tak więc proszę o pomoc w tej kwestii. dziękuje za uwagę miłego nabijania się ze mnie
    pozdro XD

  2. #2

    Domyślnie

    Poszukaj jakiegoś keyloggera, chyba że nie chcesz żeby byl widoczny przez antywiry, napisać samemu.

    Z tego testowalem, taki plebs który korzysta wylącznie z przeglądarki i żadnych innych programów pewnie nie zauważy, że keylogger który wlączysz znajduje się na liście procesów... (ściągnąć taki programik to żadne hakerstwo )

Tagi

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj