Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki 11 do 17 z 17

Temat: Propozycja na rozrywkę.

  1. #11
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Kielce
    Postów
    1,767

    Domyślnie

    a dział to my już ci kolego zrobimy
    ja proponuje zwykły txt + pdf
    Agencja reklamy kielce (mały kilkudniowy case pozycjonerski )

  2. Domyślnie

    Cytat Napisał eMCe Zobacz post
    ja proponuje zwykły txt + pdf
    Nie rozumiesz. Chodzi o format tematu, czyli co umieścić w temacie.
    Kod:
    <numer zagadki> | <tematyka> | <tytuł>
    coś w tym stylu.
    A skoro ma być dział, to fajnie,
    a czy text/pdf, to ja z kolei nie rozumiem. Napisałem aplikację do złamania (a'la dthack)... ona pójdzie na pierwszy ogień.

  3. #13
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Kielce
    Postów
    1,767

    Domyślnie

    a hehe nio to faktycznie sie nie zrozumieliśmy - o czym innym myślałem- myślałem o treści zagadki - zresztą nieważne - poradzisz sobie - jestem ostatnio jakoś strasznie zakręcony...

    myślę że osobny dział na te zadanka powstanie...
    Agencja reklamy kielce (mały kilkudniowy case pozycjonerski )

  4. #14
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    HA!

    Temat nie umarl, ludzie tez nie... czas... hmmm - sprawdze jak bede mial chwile

    Przeprowadzka zakonczona, zostalo zalatwic sterte formalnosci, dokonczyc sprzatanie, dokupic nieco mebli i poczekac jeszcze jakies 2-3 tygodnie na internet (cholera - z tym zawsze jest najwiekszy problem). Mam nadzieje ze uda mi sie popracowac nieco off-line i nadrobic zaleglosci - jednak praca off-line ma swoje zalety.

    Odkrylem za to ciekawa funkcje mojego telefony (wystarczylo zajrzec do instrukcji hehe) - jako ze to XDA z Windows Mobile ma takie cos jak Internet Connection Sharing... Wlaczasz program na telefonie, dajesz port USB i 'Polacz' a potem podpinasz do kompa z Windows'em i.... wykrywa nowe polaczenie ethernet 10mbit i telefon robi za router - daje pelen NAT!

    Mad_Dud - postaram sie zajrzec dzisiaj nieco na ten programik, lezy na liscie 'TO-DO' :-) Mam zamiar nieco popisac i poczytac w tym czasie... wiec bedzie ciekawie, tylko dajcie mi nieco czasu
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  5. Domyślnie

    Cytat Napisał tqm Zobacz post
    Mad_Dud - postaram sie zajrzec dzisiaj nieco na ten programik, lezy na liscie 'TO-DO' :-) Mam zamiar nieco popisac i poczytac w tym czasie... wiec bedzie ciekawie, tylko dajcie mi nieco czasu
    A tu kolejne zadania się produkują. Btw. będą też zadania typu defence (konfiguracja czegośtam - ochrona przed włamaniem) :->
    0wned

  6. #16

    Post Informacja

    Użytkownicy, którzy przyczynią się do rozwoju społeczności HACKPL poprzez
    swoje artykuły, crackmes, hackmes, zadania będą mieli dostęp do niektórych
    z dodawanych działów HACKPL. Ci, którzy dodatkowo udokumentują swoje umiejętności będą mieli dostęp do tworzonych działów zamkniętych. Działy
    zamknięte będą dotyczyły zaawanosowanych technik inżynierii wstecznej, bughuntu - reszta pozostanie tajemnicą.

  7. #17

    Domyślnie

    Bardzo ciekawy temat, warty przeczytania.

    auto serwis nowy targ https://tacho-serwis.com/warsztat-samochodowy
    Ostatnio edytowane przez suska : 12-19-2023 - 10:07

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj