Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki 11 do 16 z 16

Temat: Usprawnienie forum

  1. #11

    Domyślnie

    aa tam moim zdaniem ban nie załatwi sprawy nie lepiej zjechać takiego trolla wtedy się obrazi i więcej tu nie zajrzy bo będzie wiedział że zaraz ktoś go zjedzie jak zapyta o coś takiego
    00110100 01101110 01100100 01110010 00110001 01110101
    How To Become A Hacker
    Polskie forum programistów java

    Ubuntu - staroafrykańskie słowo które po przetłumaczeniu brzmi "nie umiem zainstalować i skonfigurować debiana"

  2. #12

    Domyślnie

    Też ładnie

  3. #13

    Domyślnie

    Musicie panowie zrozumieć jedną rzecz - przyjęte powiedzenie "dzieci neo" to często osoby które stawiają pierwsza kroki w bardziej skomplikowanej dziedzinie IT jakim jest hackerstwo.
    Nie mają na ten temat wiedzy, google też nie pomaga nic znaleźć na zadawane w ten sposób pytania.
    Dlatego pytają się tutaj myśląc, że ktoś kto naprawdę potrafi się włamać podzieli się wiedzą z każdym newbie.

    Nie widzę sensu w banowaniu bo na forum pozostanie tylko kilka stałych osób które nawzajem sobie wiele nie będą opowiadać pisać itp - a dzięi głupim pytaniom i reakcji odpowiedzi forum robi się ciekawe, rozwiaja się dyskusja, nieraz kłótnia i jak dla mnie to jest git. W końcu nie musimy się sztywno trzymać reguł i zachowywać jak komputery bo fachowego i tylko fachowego języka chyba nikomu nie chce się w kółko czytać.

  4. #14

    Domyślnie

    Ale jak możesz pomóc komuś rozwiązać równanie z 3 niewiadomymi jak on nie zna nawet tabliczki mnożenia. To jest jak z matematyką, jak się jej uczysz to nie zaczynasz od razu np. od liczenia wyznaczników macierzy tylko od dodawania liczb naturalnych, a dopiero potem, gdy zdobędziesz wiedzę bierzesz się za rzeczy trudne. Niektórym się wydaje że jak się zarejestrują na forum to już wystarczy, i teraz tylko czekać jak ktoś da im złoty program który zhackuje wszystko i wszędzie.

  5. #15
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Skąd
    Tu i tam
    Postów
    147

    Domyślnie

    Tak, sporo jest takich utartych rzeczy w świecie niskopoziomowych użytkowników: "Mając IP to tak jak byś miał wszystkie hasła i coś więcej" lub "Program hakujący wszystko wszystkich i teściową" Otóż myślę, żeby dopisać takie proste pytania i odpowiedzi na nie, a następnie przy rejestracji robić test z losowych pytań i odpowiedzi na nie umieszczonych. Jak trochę namieszałem to przepraszam ale myślę, że co inteligętniejsi zrozumieją.

  6. #16

    Domyślnie

    Tak ale odpowiedź na pewno znajdzie sobie na google. Istnieje inny sposób:
    Można by za każdego posta w stylu "Jak zhakować Tibie" nakładać kare pieniężną w wysokości powiedzmy 50zł. Tym sposobem oszczędzimy początkujących nie znających się na komputerach, a wyeliminujemy dzieci neo. Wiem pomysł nie jest doskonały, ale zawsze mamy coś.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. Forum
    By Jarek3366 in forum Newbie - dla początkujących!
    Odpowiedzi: 7
    Autor: 01-07-2008, 07:43
  2. Forum...
    By Yunalesca in forum Hacking
    Odpowiedzi: 1
    Autor: 09-08-2007, 03:02
  3. Odpowiedzi: 3
    Autor: 07-06-2007, 14:50
  4. ip z forum
    By the4tr in forum Newbie - dla początkujących!
    Odpowiedzi: 5
    Autor: 04-28-2007, 10:48
  5. Forum...
    By Olonor in forum Hacking
    Odpowiedzi: 1
    Autor: 02-18-2007, 23:36

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj