Pokaż wyniki 1 do 6 z 6

Temat: Sugestie?

  1. #1
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    ke?
    Postów
    162

    Domyślnie Sugestie?

    Nie chodzi mi o to, żeby co 5 minut przybywało ~300 postów, ale z tego co widzę to forum służy głównie dla gości [Zalogowanych na Forum: 134 (3 użytkowników oraz 131 gości)].
    Może warto wprowadzić jakieś urozmaicenia, konkursy, ograniczenia czytania postów by goście się rejestrowali?
    Druga, nieco inna sprawa - może dodalibyście dział "Logi". Jest to forum o bezpieczeństwie i przydałoby się takie miejsce.


    Jeżeli się w czymś mylę to mnie naprowadźcie...
    Ostatnio edytowane przez kainsawk : 12-16-2009 - 16:25

  2. Domyślnie

    Cytat Napisał littlecrack Zobacz post
    Może warto wprowadzić jakieś urozmaicenia, konkursy, ograniczenia czytania postów by goście się rejestrowali?
    Nie.
    Cytat Napisał littlecrack Zobacz post
    Druga, nieco inna sprawa - może dodalibyście dział "Logi". Jest to forum o bezpieczeństwie i przydałoby się takie miejsce.
    Od tego jest Newbie i Security

    Jesteś tu dwa dni. Zamiast wciskania się, gdzie popadnie, przeczytaj archiwum - zaznajomisz się z charakterem forum i przestaniesz pisać takie bzdurne wątki. Rozwój forum również zostaw innym.

  3. #3
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Sa osoby ktore nie chca sie rejestrowac - jak dla mnie OK, nie ma tutaj dzialow ktore sa zamkniete i dostepne tylko dla zarejestrowanych wiec nie ma parcia na to aby sie rejestrowac. Tu nie chodzi o to aby miec duzo zarejestowanych uzytkownikow... chodzi o to aby miec aktywnych uzytkownikow, wiec jak dla mnie jesli ktos nie chce sie udzielac to nie widze powodu aby sie rejestrowal.

    Konkursy - to co probowalismy robic bylo robione przez osoby indywidualne, ktore maja prace czy tez inaczej rozumiane wlasne prywatne zycie, wiec czas nie jest specjalnie po ich stronie

    Przygotuj konkurs, wrzuc na forum - kazdy moze czytac, kazdy moze pisac, kazdy moze sie udzielac, zwlaszcza jesli ma cos co moze zainteresowac innych.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  4. #4
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    ke?
    Postów
    162

    Domyślnie

    Mad_Dud, to jest tylko sugestia. Nie wciskam się nigdzie na siłę, bo nie zależy mi na tym, żeby być tu kimś specjalnym. Zarejestrowałem się tutaj, żeby czytać i jakoś rozwijać się, bo mam zamiar mieć co nieco wspólnego z informatyką.
    Jeśli chodzi o "bzdurny wątek" to nie rozumiem. Miałem problem - zapytałem, od tego jest forum więc nie wiem o co Ci się rozchodzi.

    Dzięki, TMQ. Rozumiem.
    Ostatnio edytowane przez kainsawk : 12-16-2009 - 16:26

  5. #5

    Domyślnie

    Brak nowych newsów na stronie głównej.
    They must find it difficult
    Those who have taken authority as the truth
    rather than truth as the authority.

  6. #6
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    To fakt co do strony glownej - widac nie ma kto pisac :-o
    Ja juz dawno nic nie napisalem na glowna, generalnie artykuly pisze inny zespol ludzi niz ci co sa tutaj na forum, tak wiec hmmm - jesli ktos ma ochote napisac artykul i napisac go przyzwoicie to prosze o kontakt, powiem co dalej zrobic.

    Jesli tekst jest dobry to jestem pewien ze admini go chetnie opublikuja...
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 1
    Autor: 11-07-2008, 18:19

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj