Witam wszystkich, mam wielki problem z kontem na wp, nie moge sie zalogowac, a proby przypomnienia sa zbedne, gdyz konto zakladalem pare lat temu. Hasla nie zmienialem wiec nie wiem co sie stalo, kontaktowalem sie z administracja WP ale to doslownie strata czasu, olewja i wysylaja swoje procedurki odzyskiwania hasla.
Moje przypuszczenia sa takie ze ktos poprostu sie wlamal na moje konto (pozmienial hasla), ma to prawdopodobnie zwiazek z kradzieza mojego konta rapidshare bo ono rowniez zniknelo, ale mniejsza z rapid, konto emial jest dla mnie bardzo wazne, mam tam duzo potwierdzen zaplat rachonkow i innych dokumentow ktore sa dla mnie bardzo wazne.

I tu moje pytanie, czy jest jakis sposob na odzyskanie tego konta/hasla(a mysle ze napewno jest bo ktos juz sie wlamal na moje), nie chce sie wlamywac na czyjes jak niektorzy, interesuje mnie moje ktore jest moim glownym kontem.

Prosze tez o wyrozumialosc, zdaje sobie sprawe ze moze byc i tak ze wiele nie zdzialam, ale poprostu musze probowac bo nie moge pozwolic sobie na strate tego konta.

Pozdrawiam.