Pokaż wyniki 1 do 10 z 19

Temat: eMCe absolut.

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Kielce
    Postów
    1,767

    Domyślnie

    hymm... <bezradny>
    Również proszę o podanie przykładu...
    To prawda że dużo tematów jest zamykanych i usuwanych... ale każdą decyzję o zamknięciu tematu jestem w stanie odpowiednio argumentować...

    Dodam też że nikt nie jest nie omylny... i nie zawsze mogę odebrać poruszany wątek tak jak zaplanował sobie jego autor...

    dlatego specjalnie w stopce napisałem:
    Jeśli niesłusznie zamknąłem jakiś temat lub wywaliłem posta - pisać na PM
    była już sytuacja kiedy wątek został zamknięty - autor napisał PM z odpowiednimi argumentami i wątek został ponownie otwarty....

    to nie jest tak że my mamy za zadanie wyrzucać to co nam sie nie podoba!
    my usuwamy to co przeszkadza innym! forum nie jest dla nas... forum jest dla użytkowników którzy chcą czerpać z niego wiedzę....

    Jeśli zamknąłem niesłusznie twój temat - przepraszam.
    Agencja reklamy kielce (mały kilkudniowy case pozycjonerski )

  2. Domyślnie

    A może chodzi o ten wątek?

    http://hack.pl/forum/thread3047,hej.html :P - tyle że wątek o tej tematyce już istniał:P

    @Malcolm2600 jesteś na tym forum od nie dawna, nie masz zbyt wielu postów a już wydajesz osądy, skoro już to robisz - przedstaw jakieś argumenty, bo jak na razie cisza...
    www.lingubot.pl - projekt sztucznej inteligencji.

  3. #3
    Zarejestrowany
    May 2007
    Postów
    406

    Domyślnie

    ..................... ...
    Ostatnio edytowane przez kaspsior : 04-17-2012 - 22:47

  4. #4

    Domyślnie

    Renomę tego forum niszczą jedynie dzieci wchodzące i proszące o jakiegoś trojana, a potem jeszcze, jak się tym obsłużyć bo nie umie <zniesmaczony>.
    Przez cały czas, krótki bo zaledwie 2-3 miechy, na ty forum nie odczułem jakiegoś nadużywania ze strony szanownych modków. To jest konkretne forum i zadaje tu się konkretne pytania, i taka też jest odpowiedź. A jeśli nie ma się podstaw, obeznania, to może lepiej najpierw poczytać jakąś książkę, wujka google, dziadka wiki, itd.

    P.S. Błagam was zatrzymajcie lawinę szukam_tronaja, bo czasem mam wrażenie, że jestem nie na tym forum co trzeba, a przecież są tu mądrzy ludzie.

  5. #5
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Kielce
    Postów
    1,767

    Domyślnie

    Cytat Napisał Cacuss Zobacz post
    P.S. Błagam was zatrzymajcie lawinę szukam_tronaja, bo czasem mam wrażenie, że jestem nie na tym forum co trzeba, a przecież są tu mądrzy ludzie.
    Wież mi że się staramy
    Agencja reklamy kielce (mały kilkudniowy case pozycjonerski )

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj