Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 10 z 19

Temat: eMCe absolut.

  1. Domyślnie eMCe absolut.

    Powiem tak, wydaje mi sie że eMCe nadużywa swoich praw i zamyka niepotrzebnie niektóre wątki nie zapoznawszy sie wcześniej z nimi. Nie będę tu sypał przykładami ale dlaczego ten człowiek w ten sposób niszczy renomę tego serwisu. Po prostu zniechęca to ludzi którzy mają coś naprawdę sensownego do powiedzenia, dzielenia sie swoją wiedzą w tym kodami itp. Kultura hakerska to kultura darów a podstawowym prawem anarchistycznego internetu jest wolność informacji i w tym tkwi jego piękno. Pamiętaj o tym eMCe kiedy będziesz zamykał kolejny post, być może ten.

  2. #2
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Tu
    Postów
    1,236

    Domyślnie

    Moze jednak zechcesz "sypnac przykladem", bo w moim odczuciu twoje oskarzenia sa calkowicie bezpodstawne.
    http://gogulas.yoyo.pl/h.gif

  3. #3
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Ja tez prosze o przyklady - inaczej caly ten watek jest do zamkniecia :P

    Skad wiesz ze post zamknal eMCe a nie ja, MateO czy Markossx? Nie zawsze podpisujemy ze zamykamy. Ja notorycznie zamykam watki z 2 powodow:
    - tematy glupie i takie ktore byly nie raz omawiane (najczesciej jako kod03 post idzie do /dev/null)
    - temat ktory zostal wyczerpujaco omowiony - nie chce aby jakis trol dopisywal swoje glupoty gdy ludzie udzielili bardzo dobrych odpowiedzi a takich postow jest calkiem sporo na tym forum, niejednokrotnie odpowiedzi zbieraly sie przez pare miesiecy...

    Niemniej jednak uwage o 'zbyt lekkim zamykaniu postow' przyjmuje i na pewno zastanowie sie raz jeszcze zanim zamkne nastepny post.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  4. #4
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Kielce
    Postów
    1,767

    Domyślnie

    hymm... <bezradny>
    Również proszę o podanie przykładu...
    To prawda że dużo tematów jest zamykanych i usuwanych... ale każdą decyzję o zamknięciu tematu jestem w stanie odpowiednio argumentować...

    Dodam też że nikt nie jest nie omylny... i nie zawsze mogę odebrać poruszany wątek tak jak zaplanował sobie jego autor...

    dlatego specjalnie w stopce napisałem:
    Jeśli niesłusznie zamknąłem jakiś temat lub wywaliłem posta - pisać na PM
    była już sytuacja kiedy wątek został zamknięty - autor napisał PM z odpowiednimi argumentami i wątek został ponownie otwarty....

    to nie jest tak że my mamy za zadanie wyrzucać to co nam sie nie podoba!
    my usuwamy to co przeszkadza innym! forum nie jest dla nas... forum jest dla użytkowników którzy chcą czerpać z niego wiedzę....

    Jeśli zamknąłem niesłusznie twój temat - przepraszam.
    Agencja reklamy kielce (mały kilkudniowy case pozycjonerski )

  5. Domyślnie

    A może chodzi o ten wątek?

    http://hack.pl/forum/thread3047,hej.html :P - tyle że wątek o tej tematyce już istniał:P

    @Malcolm2600 jesteś na tym forum od nie dawna, nie masz zbyt wielu postów a już wydajesz osądy, skoro już to robisz - przedstaw jakieś argumenty, bo jak na razie cisza...
    www.lingubot.pl - projekt sztucznej inteligencji.

  6. #6
    Zarejestrowany
    May 2007
    Postów
    406

    Domyślnie

    ..................... ...
    Ostatnio edytowane przez kaspsior : 04-17-2012 - 22:47

  7. #7

    Domyślnie

    Renomę tego forum niszczą jedynie dzieci wchodzące i proszące o jakiegoś trojana, a potem jeszcze, jak się tym obsłużyć bo nie umie <zniesmaczony>.
    Przez cały czas, krótki bo zaledwie 2-3 miechy, na ty forum nie odczułem jakiegoś nadużywania ze strony szanownych modków. To jest konkretne forum i zadaje tu się konkretne pytania, i taka też jest odpowiedź. A jeśli nie ma się podstaw, obeznania, to może lepiej najpierw poczytać jakąś książkę, wujka google, dziadka wiki, itd.

    P.S. Błagam was zatrzymajcie lawinę szukam_tronaja, bo czasem mam wrażenie, że jestem nie na tym forum co trzeba, a przecież są tu mądrzy ludzie.

  8. #8
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Kielce
    Postów
    1,767

    Domyślnie

    Cytat Napisał Cacuss Zobacz post
    P.S. Błagam was zatrzymajcie lawinę szukam_tronaja, bo czasem mam wrażenie, że jestem nie na tym forum co trzeba, a przecież są tu mądrzy ludzie.
    Wież mi że się staramy
    Agencja reklamy kielce (mały kilkudniowy case pozycjonerski )

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Napisał Malcolm2600 Zobacz post
    ....a podstawowym prawem anarchistycznego internetu jest wolność informacji i w tym tkwi jego piękno. ....
    Ułaaaaaaaaaaaa Pieknie to ujołeś człowieku
    bez kitu .
    IIIIIIIl0ve y0u
    Dlaczego wszystkie piosenki są o sexie ,miłości
    i innym pozytywnym gównie
    Nie mogły by być o czystym bólu ,nienawiści i frustracji i innych prawdach których więcej niż mniej ? ......... Ten świat to plastikowe ,fałszywe gówno
    nie mające nic wspólengo z moją rzeczywistością.
    Mtv to nie mój świat
    (tak jestem nie dojrzały ,mam kompelksy ..... i wiecie co? i chuj)

  10. #10

    Domyślnie

    A ja rowniez sie opisuje po stronie eMCe.
    Zbliża się Trollmagedon...

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj