Pokaż wyniki 1 do 10 z 10

Temat: Konto oszczędnościowe

  1. #1

    Domyślnie Konto oszczędnościowe

    Witam w jakim banku warto założyć konto oszczędnościowe?

  2. Domyślnie

    Niewiele banków ma dobre konta oszczędnościowe ale jeśli miałbym już jakieś konto polecić to byłoby to konto bankowe w nest banku. I konkretnie ich program rodzinne oszczędzanie. Na koncie nie ma opłat i rzeczywisćie mozńa coś wyciągnąć.

    O wiele lepsze oprocentowanie jednak maja lokaty

    3,5% w nest banku
    4% na lokacie happy w idea banku
    Na tej stronie jest porównanie.
    Ostatnio edytowane przez jankes : 02-14-2018 - 06:13

  3. Domyślnie

    Szanowni Państwo, Nest Bank ma dla swoich Klientów kilka możliwości oszczędzania. Jedną z nich jest wspomniane konto oszczędnościowe Nest Oszczędności, które pozwoli zabezpieczyć przyszłość rodziny poprzez bezpieczne pomnożenie kapitału. Każdy nowy Klient może liczyć na oprocentowanie 2,25% w skali roku do 50 tys. złotych (powyżej tej kwoty oprocentowanie wynosi 2,0% w skali roku). W naszej ofercie jest także konto Nest Rodzinne Oszczędności, które nie wiąże się z ryzykiem inwestycyjnym i kosztami administracyjnymi (w tym z opłatami za wcześniejsze zakończenie oszczędzania). Składa się ono ze zwykłego konta Nest Oszczędności oraz Premii za długość okresu oszczędzania i liczbę posiadanych dzieci. Oferujemy także szeroką gamę lokat bankowych dla Klientów Nest Banku oraz dla osób, które nie mają u nas konta bankowego. Więcej na stronie banku nestbank.pl/indywidualny/oszczednosci.html

    Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

    Pozdrawiam,
    Opiekun Klienta Nest Bank
    nestbank.pl

  4. #4
    Zarejestrowany
    Feb 2018
    Skąd
    Inowrocław
    Postów
    4

    Domyślnie macissrew

    Ja mam konto w alior banku i na razie nie myślę zmieniać bardzo dobre konto i wygodna obsługa online

  5. Domyślnie

    Polecam przejrzeć aktualne rankingi i zestawienia. Można w ten sposób wybrać najlepszą dla siebie opcję.
    Czasami spotyka się kogoś i już od pierwszego dotknięcia rodzi się nagła niechęć albo wprost przeciwnie.

  6. Domyślnie

    W internecie mamy sporo dostępnych rankingów a także porównywarek z których możemy skorzystać

  7. #7

    Domyślnie

    Co trudnego w podjęciu odpowiedniej decyzji? Chyba brakuje jedynie chęci.
    Jednego bowiem nie można kobietom odmówić - potrafią tak skołować przeciwnika, że koniec końców, sam dochodzi do wniosku, iż jest skończoną świnią.

  8. #8

    Domyślnie

    Super, dzięki wielkie za ciekawe porady w tym temacie Z całą pewnością przyda mi się
    Kobiety są jak psy myśliwskie. Ciągle węszą, poszukują, w końcu łapią jakiś trop i tak długo za nim podążają, aż rzeczywiście coś w końcu wygrzebią. Tyle,że najczęściej jest to padlina. Niewarta tego całego zamieszania.

  9. #9

    Domyślnie

    Polecam założenie konta oszczędnościowego w millenium banku. Aktualnie jest to w zasadzie jedyne opłacalne konto oszczednościowe z uwagi na to,ze mozna na nim zarobić do 2,7% oprocentowania.

    Poza tym bank ma dobra promocję w ramach której za załóżenie konta dostajecie 200 zł bonusu.

    Jeśli chodzi o lokaty to obecnie bardzo dobrą lokatę dla nowych klientów ma nest bank.Przy załózeniu u nich konta osobistego można otworzyć sobie lokatę oprocentowaną na 4%. Aktualne oprocentowanie znajdziesz tutaj: https://konto-w-banku.pl/najlepsze-k...zczednosciowe/
    Ostatnio edytowane przez aqq : 09-09-2018 - 16:14

  10. #10

    Domyślnie

    Nie ma co ukrywać, że konto oszczędnościowe nie jest po to, abyśmy my oszczędzali, tylko po to, aby na nas Bank zarobił. Ja też niby pisałem się na konto oszczędniowe 4%, a za dwa miesiące okazało się, że oprocentowanie się zmieniło na niecały 1%.
    Kiedy spytają cię, jak się masz, odpowiedz po prostu, że wcale.
    Zapraszam do zapoznania się z usługami na filmowanie kraków

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj