Witam.

Jest taka sprawa że obecnie konta pocztowe mają sporą pojemność. 10 GB to praktycznie standard a załączniki to nawet 100 MB. Można mieć 10 kont pocztowych a więc pojemność proporcjonalnie rośnie a loginy to przykładowo login_1, login_2 itd dla łatwego zapamiętania. Moje pytanie jest takie - jest jakiś program, może skrypt lub cos kolwiek innego dzięki któremu:

mam folder a w nim przykładowo 30 plików po niech bedzie 99 MB - przy założeniu że mogę wysłać załącznik o wadze 100 MB max. Program wczyta listę plików do wysłania i po kolei bedzie wysyłał te dane na moje konto. Wydaje mi się do dosyć dobrym sposobem na archiwizacje danych - bynajmniej tych rzeczy z których mało kiedy korzystamy a zajmują nam tylko miejsce. A i poproszę tych co napiszą zebym kupił sobie drugi dysk żeby się nie wypowiadali. Niech obowiązuje tylko rozwiązanie problemu przedstawionego w tym poście. Ewentualnie jakiś inny sposób na przechowywanie plików online- rozważmy opcje za free oraz płatne - ale te drogie od razu odpadają.

Pozdro