Pokaż wyniki 1 do 9 z 9

Temat: film na youtube

  1. #1

    Domyślnie film na youtube

    Witam wszystkich forumowiczów, ostatnio napotkałem się z niemiłą sytuacją, natomiast wrzuciłem swoj film na jutube, i po 3 dniach go usunołem, ale w tymczasem patrze jest moj film ale od innego uzytkownika, i teraz, mozna jakos schakowac film i go usunac, czy da sie włamac na konto jutube tego goscia ? bo pisze doniego pw a o nic, przypomne ze film kreciłem wiec to nie jest jakis teledysk ze jest podobnych miliony.Proszę o pomoc

    niewiem co mam zrobic, chciałbym sie za to wziac własnorecznie

  2. #2
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Skąd
    WroceQ
    Postów
    39

    Domyślnie

    <OFFTOP>tak to jest, czasem ktoś komuś zrobi na złość albo ktoś chce zaszpanować przy kolegach, przychodzi do domu, troche pogra w tibie i włącza przeglądarke by wpisać "hackowanie komuś konta", wyświetla się np. forum hack.pl i oczywiście użytkownik wchodzi i pierwsze co to pisze jak shackować? Nie spyta co można zrobić? Jak zrobić, tylko od razu mowi "czy da się jakoś shackować", ludzie myślą że wejdą sobie na forum, poproszą i już jakiś epszy hacker od razu włamie sie na czyiś komputer/profil i zrobi jak go proszono...</OFFTOP>

    Człowieku, na serwis taki jak youtube (nie jutube) nie da się tak prosto włamać więc prędzej kononowicz będzie prezydentem niż TY sie włamiesz... Musiałbyś sie dużo uczyć, dużo siedzieć a wszystko tylko po to aby zemścić sie na jakims kliencie...

  3. #3
    Zarejestrowany
    May 2008
    Postów
    534

    Domyślnie

    skad wiesz ze sie nieda? Nie zniechecaj go, moze znajdzie dziure i zarobi ladna kase :]

  4. #4
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Skąd
    WroceQ
    Postów
    39

    Domyślnie

    nie no da się na pewno, nawet jeśli naprawde nigdzie nie ma żadnego błędu, dziury czy chociaż szczeliny na kod (to oczywiście nie możlliwe i nie ma takiej strony) to kiedyś (w odległej galaktyce) narodzi się taki atak którym uda się włamać na strone, jakiś właśnie zdesperowany user jak autor tego tematu poświęci całe życia na próbach włamania sie na youtube i przez przypadek wynajdzie nowy atak...

  5. #5
    Zarejestrowany
    May 2008
    Postów
    534

    Domyślnie

    e tam w galaktyce, slonce zwiekszy aktywnosc, i przestawi kilka bajtow na pamieci serwera co zaowocuje powiedzmy zamiana htmlspecialchars() na passthru()

  6. #6
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Skąd
    WroceQ
    Postów
    39

    Domyślnie

    ujawni się to co ukryte... buahahahaha.... <devilsko>

  7. #7
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Różne zakątki sieci.
    Postów
    995

    Domyślnie

    Cytat Napisał timpl3r Zobacz post
    nie no da się na pewno, nawet jeśli naprawde nigdzie nie ma żadnego błędu, dziury czy chociaż szczeliny na kod (to oczywiście nie możlliwe i nie ma takiej strony)
    Jest to jak najbardziej możliwe i takie zjawisko występuje w przyrodzie. Niestety jest nadzwyczaj rzadkie.

    Jednak jest spo... Albo nie powiem.
    http://nikowek.blogspot.com/
    Zbrojne Ramię Pingwina!
    -----BEGIN GEEK CODE BLOCK-----
    Version: 3.12
    GCS d- s++:++ a--- C+++ UL+++ P L+++ E--- W++ N++ o K- w--
    O M- V- PS PE Y PGP++ t+ 5 X+ R tv- b++ DI- D-
    G+ e- h! r% y?
    ------END GEEK CODE BLOCK------

  8. #8
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    C:\Perl\bin
    Postów
    1,578

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nikow Zobacz post
    Jednak jest spo... Albo nie powiem.
    i po co mu robisz nadzieje
    War, war never changes.

  9. #9

    Domyślnie

    Newbie a może zrobisz to bardziej oficjalnie i zgodnie z prawem. Gdzieś czytałem nie wiem tylko czy w necie czy w magazynie Nextmag że firma google zajmuje się takimi sprawami. Dokładnie chodzi o to że można tam zarejestrować swój materiał wideo albo zgłosić to że ktoś łamie twoje prawa autorskie w serwisie youtube (a to w tym wypadku jest chyba robione bo posługuje się twoim materiałem filmowym jako własnym bez twojej zgody) i oni albo takie konto likwidują/blokują albo też podejmują inne działania.
    Jeżeli naprawdę chcesz aby ta osoba zaprzestała tych działań możesz wykorzystać ten sposób i to legalnie No chyba że treścią tego materiału wideo jest coś czego się np. teraz wstydzisz i dlatego chcesz to zrobić anonimowo np. przez hackowanie
    P.S.
    1) Jak odnajdę szczegółowe informacje na ten temat dam Ci znać.
    2) Lepiej to zrobić legalnie niż komuś dokuczać hackowaniem, a może ten gość nie odczytał twoich wiadomości bo jest na urlopie/wakacjach? [Stali bywalcy wiedzą dlaczego piszę aby nie dokuczać drobnym robaczkom hackowaniem ] No chyba że robi to świadomie i celowo to wtedy zupełnie inna sprawa. Wtedy to już niech moc będzie po Twojej stronie i zgłębiaj tajniki Hackowania.
    Ostatnio edytowane przez figus : 08-04-2008 - 21:29 Powód: poprawa stylistyki (niestety dusza humanisty:) )

Podobne wątki

  1. [HTML]Youtube
    By mathias777 in forum HTML/DHTML/XHTML
    Odpowiedzi: 2
    Autor: 12-23-2008, 10:37
  2. Exploit FILM!
    By eryk in forum Hacking
    Odpowiedzi: 25
    Autor: 01-19-2008, 08:01
  3. [Film] Spam...
    By Squealer in forum Hacking
    Odpowiedzi: 5
    Autor: 10-05-2007, 07:28
  4. Film
    By ignat in forum HTML/DHTML/XHTML
    Odpowiedzi: 5
    Autor: 04-08-2007, 18:27
  5. youtube
    By ironwall in forum HTML/DHTML/XHTML
    Odpowiedzi: 6
    Autor: 03-11-2007, 20:18

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj