Po pierwsze witam wszystkich serdecznie, jestem Paweł.
Kompletnie nie wiem czy piszę w dobrym dziale, ponieważ większości tytułów działów nawet nie rozumiem - i właśnie dlatego pomyślałem, że warto spróbować. Daleko mi od tematyki forum, zajmuję się fotografią, oraz nagrywaniem filmów. Mam problem, którego na forum związanym z moim zainteresowaniem ludzie nie potrafią rozwiązać, albo wymaga to dużych kosztów (zakup dodatkowych odtwarzaczy)
Chciałbym pewien gotowy klip wideo umieścić na pendrive i uruchomić go na ekranie telewizora w restauracji. Oczywiście nie chodzi mi o zwykłe odtworzenie filmu Sens w tym by film trwający np.15min po zakończeniu odtwarzania zaczął się odtwarzać od nowa -sam. Czyli zapętlić go, ale nie w ten sposób, że skopiuję film do długości kilku godzin - bo jeśli restauracja będzie otwarta np. całodobowo wtedy film po pewnym czasie sam by się zakończył. Nie mam konkretnego modelu telewizora ponieważ film będzie wyświetlany na kilku modelach, które posiadają wejście na usb/lub mają urządzenie czytające USB (odtwarzacz DVD). Chodzi mi o jedno rozwiązanie na największą ilość TV, przy najmniejszych kosztach (ewentualny zakup dodatkowego sprzętu -czytnika USB)


Mam nadzieję,*że napisałem zrozumiale Jeśli w złym dziale to bardzo przepraszam i proszę przenieść do odpowiedniego.
Pozdrawiam.