Pokaż wyniki 1 do 1 z 1

Temat: Skype/Fring s60v3 WIDEOROZMOWY najnowsza wersja

  1. #1

    Domyślnie Skype/Fring s60v3 WIDEOROZMOWY najnowsza wersja

    Poszukuję tych komunikatora na platformę Symbian. Mam Samsunga I8510 I nie moge pobrać ze strony producentra tych programów ponieważ wyskakuje komunikat że telefon jest nieobsługiwany (strona nokii w końcu). Na telefonie chodzą identyczne aplikacje jak na n95 8gb.

    Mam prośbę do Was mógłby ktoś podesłać link do aplikacji (gotową do instalacji a nie ze strony nokii).

    I jeszcze drugie mam pytanie, Fring jest dobrym zamiennikiem i video rozmowy na nim działają. Mam mały problem w FW mam fabrycznie wgranego Fringa, ale starą wersję nie obsługującą wideorozmów. Aplikacja jest zastrzeżona i niestety nie mogę jej aktualizować, można ten problem jakąś ominąć? Fabrycznej aplikacji nie moge ani usunąć ani aktualizować, a jak chciałem wgrac najnowszą wersję. Można aplikację jakoś zdublować?

    pozdrawiam

    trykpa_3000

    Problem z fringiem i skypem rozwiązany, mam teraz następujące pytanie, jak włączyć skype out w komunikatorze? Nie mogę wykonywać połaczeń z telefonu, ponieważ nie mam tego uaktywnionego. Wystarczy że doładuje konto skype'a i będę już mógł prowadzić rozmowy?

    prosze o pomoc

    trykpa_3000
    Ostatnio edytowane przez trykpa_3000 : 11-23-2010 - 17:27

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj