Pokaż wyniki 1 do 4 z 4

Temat: router i co dalej?

  1. #1

    Domyślnie router i co dalej?

    Witam!

    Probuje wejść do cudzego kompa, nie zamierzam Was oszukiwać

    Ogólnie - jestem w tym samym lanie, co ta osoba. Jednak posiada ona w domku router, z którego potem przydzielane są dynamicznie adresy na dwa komputery. Znam hasło do routera, mogę się z nim połączyć, ale nie mam zielonego pojęcia jak potem wyszukać ip, na którym obecnie dostępna jest ta osoba i przekierować się tak, żeby wejść do jej komputera przez konto gościa. Wiem, że jest odblokowane, a to jest chyba najprostsza metoda. Mam też prosiaka na komputerze tej osoby, ale router blokuje połączenie.

    Czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć co z tym zrobić?

  2. #2
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Kielce
    Postów
    1,767

    Domyślnie

    wejdź na router przekieruj sobie port na którym siedzi prosiak i próbuj - jak ci sie nie uda to znaczy ze nie ten komp albo pieron wie jeszcze co (np. firewall )
    Agencja reklamy kielce (mały kilkudniowy case pozycjonerski )

  3. #3

    Domyślnie

    Byc moze zle skonstruowalem pytanie i za slabo opisalem to wszystko. zacznijmy od poczatku, bo nie umiem sobie z tym poradzic.

    siec osiedlowa. wewnatrz tej sieci jestem ja na swoim kompie, kilkanascie kompow roznych uzytkownikow i kilka routerow. w te routery prawdopodobnie wpiete sa osoby, ktore maja minimum dwa kompy w domu. nie wiem, ktory router nalezy do mojej ofiary, nie znam konkretnego ip, ale widzac ich ip znam hasla administratora, zeby sie z nimi polaczyc (przydzielane wedlug znanego mi schematu).

    zalozmy, ze lacze sie z ktoryms z nich, chocby przez otoczenie sieciowe. pytanie brzmi - co dalej? jak przekierowac port prosiakowi (domyslnie 44444)? jak wyszukac komputery za routerem i ich ip? jak polaczyc sie z ktoryms z nich?

    byc moze pytania sa dla was banalne, ale ja pierwszy raz jestem w takiej sytuacji. jestem w stanie dostac sie rowniez do niektorych komputerow (bez routera) w mojej sieci przez konto goscia. nie jestem pewien czy to konto jest odblokowane na komputerze mojej ofiary (zainstalowany domyslnie xp sp2). czy jest inna mozliwosc niz prosiak, aby polaczyc sie z tym komputerem?

    jestem w stanie tez potestowac jeszcze jedna rzecz - polaczenie sie z routerem przez wireless, jako ze mieszkamy blisko siebie. sprawdze to dzisiaj bedac w domu. ale w dalszym ciagu nie wiem, jak przekierowac port, zeskanowac ip wewnatrz i polaczyc sie z tym konkretnym kompem.

    bede wdzieczny za troszke bardziej 'lopatologiczne' wyjasnienie. pozdrawiam serdecznie

  4. #4
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Skąd
    w domu :D
    Postów
    535

    Domyślnie

    ale w dalszym ciagu nie wiem, jak przekierowac port
    Odp:
    Kod:
    netcut
    zeskanowac ip wewnatrz

    nmap -sP "IP ROUTERA"-255 (zakres IP)

    namp tą komenda wysyla dana liczbe pingów do komputerów, które (w Twoim przypadku sa podlonczone do routera).Przykład
    Kod:
    nmap -sP 127.0.0.1-255

    pozdrawiam
    Pamiętaj zanim zapytasz sprawdź ten adres www.google.pl

Podobne wątki

  1. Forwardowanie portow, router...
    By freeker in forum Linux
    Odpowiedzi: 1
    Autor: 07-10-2007, 13:49
  2. TT ONE i co dalej????
    By CZARNULA.de in forum Systemy radiokomunikacyjne
    Odpowiedzi: 3
    Autor: 07-07-2007, 01:32
  3. znam IP co dalej?
    By open in forum /dev/null
    Odpowiedzi: 2
    Autor: 04-29-2007, 10:30
  4. NetCut..i co dalej?
    By northdakota in forum Security
    Odpowiedzi: 2
    Autor: 03-14-2007, 16:52
  5. Jak wejść na router Yahoe 681?
    By grappa01 in forum Hacking
    Odpowiedzi: 7
    Autor: 11-06-2006, 09:29

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj