Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 10 z 23

Temat: jak zhakowac strone ionternetowa ?

  1. #1

    Domyślnie jak zhakowac strone ionternetowa ?

    witam
    prosze o jakies wskazowki jak mozna zhackowac strone internetowa - mam namysli tutaj oczywisce "nie cenzuralne" strony internetowe!
    1.czy moge np zmienic adress strony na inny ? jak ?
    tak ze jak ktos da linka do niej to wyswietli mu sie inna ladniejsza
    2.czy moge zniszczyc nia ? jak ?
    tak ze nie bedzie istniec w sieci ?
    pozdrawiam i z gory dzieki za wskazowki

    .... byle do przodu !!!

  2. #2

    Domyślnie

    Jezeli ktos kto robil ta strone nie zrobil zadnych powaznych bledow to sie nie da

  3. #3
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    ad 1.
    zmienic adresu strony nie mozesz bo nie jest twoja... mozesz za to stworzyc strone o podobnej nazwie i identycznym wygladzie i liczyc na to ze ktos sie walnie wpisujac adres (literufka) i wejdzie na twoja strone... ale to juz jest dosc blisko phishing'u a ten jest karany jesli cie zlapia... wazne tez w jakim celu chcesz to zrobic...

    ad 2.
    zniszczyc strony sie nie da - mozesz zaatakowac serwer, 'naklonic' wlasciciela serwera do zamkniecia strony albo... rozwiazan jest kilka ale wszystkie sa w 100% nielegalne i bedzie od razu dochodzenie...

    Generalnie co do atakow na strone - sama strona to plik HTML - tam nie ma co atakowac... atakowac mozna za to oprogramowanie ktore strone obsluguje - czy to serwer WWW czy tez custom-code, ktory zajmuje sie generowaniem strony (systemy portalowe, itp)... inaczej nie ma co tam szukac.

  4. #4

    Domyślnie

    ja bym zaczal od warna dla tego pana

    szumlak: myslisz ze ktos ci tu napisze poradnik krok po kroku? jakbys znal chociaz podstawowe pojecia ne robil bys z siebie debila takimi postami. chcesz zhaksiorowac strone? skonczy sie na kolejnym script kid...

  5. #5
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    A ja zaczne od ostrzezenia dla Ciebie... nie obrazaj innych! Pewna kultura obowiazuje!

    To dopiero Twoj drugi post i jakos sie wiedza jeszcze nie wykazales a komentujesz wiedze innych - bardzo nieuprzejmie z Twojej strony.

  6. #6

    Domyślnie

    uklony w strone mr tqm - dziekuje za dobre rady i wzorowa postawe
    ps.w celu sprostowania mojego zamiaru
    1. od czegos trzeba zaczac - kto pyta nie bladzi
    2. nie mam zamiaru szkodzic moja wiedza DOBRYM ludzia
    pozdro for all

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Napisał tqm
    A ja zaczne od ostrzezenia dla Ciebie... nie obrazaj innych! Pewna kultura obowiazuje!

    To dopiero Twoj drugi post i jakos sie wiedza jeszcze nie wykazales a komentujesz wiedze innych - bardzo nieuprzejmie z Twojej strony.
    Dobry jesteś tqm.. To tak.. Wegług Ciebie wiedza jest odzwiedciedleniem liczby postów? FreeS nie musi ani przed Tobą anie przed nikim innym udowadniać swojej wiedzy..

    A jeśli pnl tak za Ciebie podziałało, że chcesz zmienić świat to zacznij od swojego podwórka..

  8. #8
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Nie zamierzam zmieniac swiata a jedynie pomoc w miare mozliwosci tym ktorzy chca sie czegos dowiedziec. Moja wiedza wcale nie jest oszalamiajaca i ciagle mam wiele do nauczenia sie.

    Ilosc postow na forum nie jest w zaden sposob odzwierciedleniem wiedzy. Niezbyt przyjemne komentowanie pytan innych osob bez wnoszenia czegokolwiek konkretnego do dyskusji jest za to przejawem ze tak to powiem 'nietaktu' i tyle. Poza tym nie wydaje mi sie aby FreeS potrzebowal adwokata - zawsze moze sam powiedziec co mysli na ten temat.

    Chodzi o to abysmy dyskutowali merytorycznie przy zachowaniu kultury i poszanowaniu pozostalych uczestnikow. Czy to jakis problem?

  9. Domyślnie jak zhackować stronę web ?

    jak zhackować ?
    Najlepiej umiejętnie i na tyle inteligentnie by nikt nie wiedział ze to właśnie ty to zrobiłeś:P
    a tak w nawiasie to chyba nie wydaje ci sie ze na tym forum ktoś ci to wytłumaczy krok po kroku ?
    Jesli tak sądzisz , to wybacz ,ale moze podaruj sobie hackowanie ogółem

  10. #10
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    Ruda Śląska
    Postów
    54

    Domyślnie

    Jak shakować stronę? - jak najszybciej :P

    Może na początku poucz się jak sie tworzy strony, jak to wlasciwie dziala. Poznaj jakies jezyki skryptowe asp itp. Wsumie PHP narazie ci wystarczy, bo jest na 'czasie' i duzo jest w tym pisane.

    Gdy juz bedziesz wiedzial jak sie robi www to poczytaj o bezpieczenstwie skryptow np. jezyka php, walidacji zmiennych, zapytan do sql'a itp.

    Technik jest wiele, wystarczy tylko dobrze poznac strone, ktora chcesz zaatakowac. Ale nie bedzie tu nikt tego opisywal.

    Poczytaj w internecie o: xss, sql injection, include bug itp, wszystko o tzw. webhackingu.

    Jesli strona, ktora chcesz shakowac dziala na jakims popularnym skrybcie np: mambo cms, phpbb forum itp to poczytaj bugtraq, bo moze ktos juz wczesniej znalazl blad, ktory pozwoli Ci 'wlamac sie' na stronke.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj