Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 10 z 12

Temat: Szukam chętnych do pomocy - BOT do N-K

  1. #1

    Domyślnie Szukam chętnych do pomocy - BOT do N-K

    Witam
    Nie wiem, czy zamieściłem to w dobrym dziale, bo znam tylko podstawy czystego C a to, co planuje to nie wiem czy miałoby być obiektowo czy jeszcze jakoś inaczej w czymś innym napisane - w każdym razie chodziłoby mi o napisanie bota, który na naszej-klasie losowo wybierałby użytkowników i dodawał do znajomych (wysyłał zaproszenia)
    Nie wiem, czy dałoby się to zrobić jakoś po adresach, bo nie ogarniałem nawet jak to jest w n-k rozwiązane, myślałem raczej o jakiejś metodzie rozpoznawania grafiki - od razu mówię, że programowanie jest mi obce, ale metoda którą wymyśliłem, wyglądała by mniej więcej tak:

    1. Przy otwartym profilu jakiegoś użytkownika bot klika przycisk "znajomi", następnie czeka powiedzmy losowo od 30tu do 60ciu sekund.
    2. Następnie nasz program miałby kliknąć losowo jedno ze zdjęć użytkowników - identyfikowałby np. po rozdzielczości i znowu czekał losowo wybrany czas na załadowanie strony,
    3. Bot klikałby przycisk dodaj do znajomych, znowu czekał i powrót do punktu pierwszego

    Czy jest ktoś, kto wiedziałby jak coś takiego napisać lub mógłby się tego podjąć?

    Gdyby ktoś pytał po co, to nie jest to działanie mające na celu nastukania sobie jak najwięcej przypadkowych znajomych, tylko nawysyłanie jak najwięcej zaproszeń z konta fikcyjnego promującego np. witrynę WWW. Sądzę, że nie tylko mi mogłoby się takie narzędzie przydać

    Z góry dzięki za wszelką pomoc
    Pozdro

  2. #2

    Domyślnie

    zmien bot na macro.
    bota ktory by czytal odpowiedzi serwera byloby latwiej napisac niz to.

    rozpoznawanie grafiki... okaz, ale ja zaczynalem od kalkulatorow.

  3. #3
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Cale szczescie ma opcje "nie przyjmuj informacji i zaproszen od kont fikcyjnych" a jesli zadzialasz jako prawdziwe to szybko ono zniknie... NK na 100% ma mechanizmy chroniace przed spamem :P

    BTW. Takie cos da sie napisac ale bez piedzielenia w rozpoznawanie grafiki itd... duuuuuzo prosciej mozna ale ze nie podoba mi sie do czego chcesz tego uzyc, pomocy z mojej strony nie bedzie.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  4. #4
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    C:\Perl\bin
    Postów
    1,578

    Domyślnie

    TQM mnie zdemotywowal

    @autor
    zadnego problemu, pisalem takie rzeczy, ale nie w c, nie za darmo i tylko w celach edukacyjnych.

    //ey ludzie nizej, bylem pierwszy :<
    lolololol
    Ostatnio edytowane przez GSG-9 : 07-10-2009 - 14:10
    War, war never changes.

  5. #5

    Domyślnie

    Nie lepiej w pythonie ? Wg mnie dużo łatwiej. Jakieś honorarium przewidywane

  6. #6

    Domyślnie

    Michał sh - jesteś kolekcjonerem friendów ? LOOOOOOOOL

    że im więcej tym lepiej ? LOL nie mogę

  7. #7
    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Skąd
    Łódź
    Postów
    249

    Domyślnie

    @elitegroup: chyba o bardziej posolity spam chodzi takie profile z duza liczba znajomych, ciekawe, dobrze zorganizowane maja duza liczbe odwiedzin, czasem nawet osobny wskaznik pagerank

    @dolin2k: takie cos mozna naklikac bardzo prosto, zarowno progrmistycznie jak i zwykly skrypt/marco

    i oczywiscie nic za darmo
    Pozdrawiam

  8. #8

    Domyślnie

    @Elitegroup
    Michał sh - jesteś kolekcjonerem friendów ? LOOOOOOOOL
    Co ja chce pisać bota na n-k czy może dolin2k? Ucz się czytać
    dolin2k masz jakiś budżet? Za darmo umarło ...
    Ostatnio edytowane przez Michal_sh : 07-10-2009 - 14:22

  9. #9

    Domyślnie

    budżet... hmm.. zależy jak duży byłby potrzebny, a ile miałoby mnie to kosztować?
    z tym że z ofertami to już chyba poza forum, bo nie wiem co na to administracja?
    jakby coś to mail: evosixnine [at] gmail [dot] com
    a najbardziej preferowałbym gadu 3777772


    @TQM - co do ochrony przed spamem - jeżeli bot* zachowywałby się tak jak zwykły user wysyłający schematycznie losowo zaproszenia w różnych odstępach czasowych to nie powinni się przyczepić, tak mi się wydaje

    *edit: sorry, nie bot, makro

  10. #10
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    C:\Perl\bin
    Postów
    1,578

    Domyślnie

    wyslalem wiadomosc - po szczegoly zajrzyj na gg
    War, war never changes.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. szukam pomocy
    By krzyś1 in forum Newbie - dla początkujących!
    Odpowiedzi: 9
    Autor: 08-22-2008, 09:40
  2. pomocy szukam
    By iblis1 in forum Wirusy/Konie trojańskie
    Odpowiedzi: 11
    Autor: 08-21-2008, 19:50
  3. szukam pomocy, bardzo proszę...
    By nani in forum /dev/null
    Odpowiedzi: 6
    Autor: 10-26-2007, 19:11
  4. Szukam pomocy
    By Andradiel in forum Hacking
    Odpowiedzi: 17
    Autor: 02-15-2007, 19:53
  5. Odpowiedzi: 1
    Autor: 07-24-2006, 03:08

Tagi

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj