Pokaż wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Szpiegowany komp

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie Szpiegowany komp

    WItam,
    Jestem tu nowy więc jak coś źle robie to pisać...
    Mam sprawe tego typu, ktos obserwuje mój komp, gg, zna hasła do kazdego portalu, widzi co robię.. W jaki sposób ten ktos to robi a także jak to usunąć z mojego komputera, mam antywirusa avasta (skanowałem ale nic nie znalazło). Proszę pomocy.

  2. #2

    Domyślnie

    Zainstaluj zaporę systemową i poproś kogoś aby sprawdził jakie programy próbują dostać się do twojego neta. Pobierz bootowalnego AV np. może być ten Avira AntiVir Rescue System - Download i sprawdź nim system, zainstaluj Spybota i sprawdź komputer The home of Spybot-S&D!, przyjrzyj się swojej sieci, kto jest do niej wpięty, czy jest należycie zabezpieczona, jeśli to wifi jakie jest szyfrowanie. Najlepiej jak byś poprosił jakiegoś miejscowego guru, byle nie okazało się że to właśnie on cię szpieguje. Pamiętaj że mając fizyczny dostęp do twojego komputera ktoś może wyciągnąć z niego masę informacji, a samo hasło administratora to żadne zabezpieczenie

  3. #3

    Domyślnie

    W skrócie:
    Możesz mieć Keyloggera ; P
    Wiem że Ardamax (taka nazwa bo nie pamiętam?) miał opcję zdalnego podglądania pulpitu, kamerki, akcji klawiatury etc.
    Odsyłam do Ardamax Keylogger - invisible keylogger with remote installation feature a co do złamania ew. zabezpieczeń tego Key'a to odsyłam do Forum bo gdzieś widziałem coś o tym...

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj