Pokaż wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Big Ben 3.0

  1. #1
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Rzgów
    Postów
    10

    Cool Big Ben 3.0

    Pobrałem tego trojana i nie wiem jaki serwer wpisać Z tego co sie oriętuje to trzeba komuś wysłać ten program zeby sie połączył... tylko jak? znacie jakąś stronke z instrukcją w PL ?

  2. #2

    Domyślnie

    Na początku przeczytaj sobie co to takiego ten Trojan Bo zauważyłem, że pytasz się o rzeczy o których nie masz pojęcia.

    Trojan - zwany też "backdoor"(tylne drzwi) to program, który instaluje się na komputerze bez naszej wiedzy, najczęściej podszywając się pod jakąś popularną aplikację np. Winamp'a. Prawie każdy nowszy trojan pozwala, twórcy programu na manipulowanie plikami na komputerze ofiary. „Włamywacz” może przeglądać, kasować, przenosić, wysyłać, ścigać i uruchamiać pliki na cudzym komputerze. Trojany posiadają również wbudowane typowo złośliwe funkcje, takie jak ukrycie wskaźnika myszy, przejęcie kontroli nad myszka, restart Windows, czy też wyświetlenie rysunków. Konie trojańskie, w przeciwieństwie do wirusów, nie powielają się samodzielnie.

    Konie Trojańskie składają się z 2-3 plików *.exe, aplikacji klienta, serwera i czasami konfiguracyjnej.

    Aplikacja Serwera - do zarażania komputera ofiary.
    Aplikacja Klienta - do łączenia się z zarażonym komputerem i wysyłania komend serwerowi.
    Aplikacja Config - do skonfigurowania serwera, często wbudowana w klienta.
    Ostatnio edytowane przez MateO : 12-31-2006 - 12:41

  3. Domyślnie

    A po za tym, on jest już bo daj że wykrywalny.
    Volkerbird.

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj