Pokaż wyniki 1 do 4 z 4

Temat: Leci muzyka....

  1. #1

    Domyślnie Leci muzyka....

    Mam problem gdy wlaczam system po jakiems czasie leci mi muzyka wogule nie wiem z kad i dlaczego nic nie mam wlaczone a muzyka leci sama z siebie gdy naciskam Alt+Ctrl+Delete (menadzer zadan Windows) i biore procesy to jest tam z 10 svchost. I wlacza mi sie iexplore tylko ze jakby w systemie bo pisze ze wlaczone przez system. I wtedy wlasnie gdy sie pokazuje to iexplore leci mi ta muzyka. Nie wiem czy to wirus czy cos.... Probowlem skanowac juz kilkoma antywirusami i nic. Dalej ta denerwujaca muzyka jakby jakies radio tylko sie strasznie przycina.... Z gory dzienki za pomoc

  2. #2
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    null
    Postów
    67

    Domyślnie

    //^Temat nie związany z wątkiem, moderatorzy Cię pewnie dobrze prześwięcą

    Taak i jeszcze w tle muzyczki głos: "To ja wirus, ale nie martw się słuchaj i muzyki la la la"..he he

    Nie nie raczej każdy kto tworzy wirusy czy "cóś" takiego, to z zamiarem jego niewykrycia(ale może się mylę ).

    Jak pamiętam, podobny problem miałem jak ustawiłem w Harmonogramie budzik, żeby mnie obudził z muzyką to później musiałem wyłączyć kompa, po to aby już nie dzwonił. Zobacz czy w procesach nie masz windshit playera albo winampa w zależności do jakiego playera masz skojarzone pliki. Ten program jest prawdopodobnie uruchomiony ale kwestia odpowiedniego procesu. Ja miałem gorzej bo powyłączałem większość procesów a muzyka grała(la la la). Pozamykaj procesy które można i w końcu dojdziesz do niego. Ale sprawdź Harmonogram jeśli nie pomogło, to to ja już nie wiem...

    EDIT:

    Jeszcze jest wpis w rejestrze Run(zobacz). Sprawdź poleceniem msconfig co startuje. Został jeszcze Autostart .

    EDIT:
    svchost.exe jest ogólną nazwą procesu hosta dla usług uruchamianych z bibliotek dołączanych dynamicznie (DLL).

    Prawidłowa lokalizacja to ~/system32/
    resztę(czyli spoza tej lokalizacji) można usunąć

    //Google się kłania
    Wpisz w CMD Tasklist /SVC, a następnie naciśnij klawisz ENTER.<--ciekawe informacje

    //Jeszcze raz leniu(teraz załapałem o co ci chodzi bo nie umiesz układać SENSOWNYCH zdań> "włącza się system a następnie uruchamia Internet Explorer" teraz to chyba wiadomo o co chodzi, nie?)
    http://blog.plo.net.pl/internet-z-muzyka-w-tle/

    Resztę pozostawiam moderatorom.
    Ostatnio edytowane przez pscager : 02-27-2009 - 02:03
    To co robię to tylko hobby...
    Miejsce Polska, system samowolka, cel to forsa - w tym tkwi sekret. Biorę co los da, życie made in Polska, to jest moje miejsce, bo kocham to miejsce.
    http://images35.fotosik.pl/60/8b30de7006ef376e.jpg

  3. #3

    Domyślnie

    Nie nie wlaczam iexplore tylko sam mi sie wlacza tak jakby tylko ze ja nie widze zejest wlaczony... I leci mi jakies jakby zagraniczne radi a tam jakis Pier*** murzynski rap.... Miom zdaniem ktorys z tych svchostow uruchamia te muzyke tylko nie wiem jak sie tego pozbyc... Sory ze tak pisze dziwnie ale jestem juz tak wkur** bo nie cirpie takiego rapu a on mi sie ciagle wlacza
    Ostatnio edytowane przez hasacz8 : 02-27-2009 - 10:17

  4. #4
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    C:\Perl\bin
    Postów
    1,578

    Domyślnie

    zostaw te svchosty w spokoju, sam mam ~8 na windowsie.
    a tam jakis Pier*** murzynski rap
    pier*** to jest polski rap.
    War, war never changes.

Podobne wątki

  1. Trojan-Downloader.WMA.GetCodec.d zainfekowana muzyka
    By tolken in forum Wirusy/Konie trojańskie
    Odpowiedzi: 32
    Autor: 01-13-2009, 18:03
  2. moja "muzyka" ;)
    By ⌂⌂⌂ in forum Off Topic
    Odpowiedzi: 11
    Autor: 11-12-2008, 18:43
  3. Wasza ulubiona muzyka
    By Knopix in forum Off Topic
    Odpowiedzi: 42
    Autor: 12-03-2007, 17:42

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj