Pokaż wyniki 1 do 4 z 4

Temat: trojan agent

  1. #1

    Domyślnie trojan agent

    przepuscilam go przez avast,ktory wczesniej uaktualnilam i nic nie wykryl.potem przez jeszcze jeden program i nic.po wlaczeniu kompa pokazuje mi sie komunikat,ze avast go jednak widzi ale nie moge tego usunac.pozatym mnie wywala z internetu blad iexplove.exe a wirus win32:agent-HNE[Tr]
    prosze pomozcie juz nie wiem co robic.

  2. #2

    Domyślnie

    Użyj jeszcze jakiś skanerów internetowych , podaj logi, zmień przeglądarke.
    "dobrzy hakerzy są sławni na cały świat, ale o hakerach geniuszach nikt nic nie wie."

  3. #3
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    www.virustotal.com - wyslij to przez strone i poczekaj az wroci wynik
    iexplove.exe - jak znalazl - 'v' podobne do 'r' ale nieco za daleko na klawiaturze aby literowka

    EDIT: jak dostaniesz tabele wynikow na virustotal to skopiuj tutaj URL z przegladarki - wtedy kazdy z nas bedzie mogl odwiedzic tabele wynikow.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  4. #4

    Domyślnie

    nie udalo mi sie tak zrobic jak napisales ale mam cos innego.problem polega na tym,ze mam nie pelna wersje tego programu i nie usoArcaMicroScan - Scanning report [2007.07.03 15:04:39]
    Base date : 2007.07.03 13:43:25





    [Scanning : C: ]


    C:\Documents and Settings\Piotr Jerzy GAJDA\Application Data\Sun\Java\Deployment\cache\javapi\v1.0\jar\crt dcghcn.jar-24badb9f-191b80d8.zip<ZIP>: Dvnny.class <- Trojan.Java.Exploit.By : Delete
    C:\Documents and Settings\Piotr Jerzy GAJDA\Application Data\Sun\Java\Deployment\cache\javapi\v1.0\jar\crt dcghcn.jar-24badb9f-191b80d8.zip<ZIP>: Dex.class <- Trojan.Java.Classloader.G : Delete
    C:\Documents and Settings\Piotr Jerzy GAJDA\Application Data\Sun\Java\Deployment\cache\javapi\v1.0\jar\crt dcghcn.jar-24badb9f-191b80d8.zip<ZIP>: Dix.class <- Trojan.Java.Classloader.G : Delete
    C:\Documents and Settings\Piotr Jerzy GAJDA\Application Data\Sun\Java\Deployment\cache\javapi\v1.0\jar\crt dcghcn.jar-24badb9f-191b80d8.zip<ZIP>: Dux.class <- Trojan.Java.Classloader.G : No action
    C:\Documents and Settings\Piotr Jerzy GAJDA\Impostazioni locali\Temp\1.dll <- Trojan.Agent.Amf : Delete
    C:\Documents and Settings\Piotr Jerzy GAJDA\Impostazioni locali\Temp\ioigda.exe<UPX>:ioigda.exe <- Dialer.Rx : Delete
    C:\WINDOWS\svchost.dll <- Trojan.Clicker.Small.Kj : Delete -> No action
    C:\WINDOWS\system32\rasapi32.dll <- Trojan.Agent.Amf : Delete -> No action
    C:\WINDOWS\system32\dllcache\rasapi32.dll <- Trojan.Agent.Amf : No action



    [Scanning : D:]





    Scanned objects : 167303

    Infected objects : 9
    wa co dalej?

    jestem juz zdesperowana chyba zrobie format tak prosciej.ale musze sie kiedys nauczyc
    Ostatnio edytowane przez TQM : 07-03-2007 - 16:17

Podobne wątki

  1. Trojan na ip
    By Fint in forum Wirusy/Konie trojańskie
    Odpowiedzi: 2
    Autor: 06-24-2007, 16:21
  2. The Punisher Trojan
    By eminem52 in forum Hacking
    Odpowiedzi: 3
    Autor: 06-22-2007, 15:59
  3. M-T Trojan
    By eminem52 in forum Hacking
    Odpowiedzi: 0
    Autor: 06-22-2007, 13:39
  4. Trojan
    By eryk in forum Security
    Odpowiedzi: 14
    Autor: 05-26-2007, 19:19
  5. trojan
    By przemek12345 in forum Hacking
    Odpowiedzi: 2
    Autor: 03-13-2007, 14:57

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj