Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki 41 do 43 z 43

Temat: Metody Dostarczenia ;)

  1. Domyślnie

    Witam.

    Przepraszam że odświeżam ale wole odświeżyć stary temat niż pisać nowy a zresztą jak jeden pan wyżej nadmienił jest to interesujący temat .

    Moje pytanie jest poniekąd związanie z tym tematem a że to forum i ten temat akurat mi wyskoczył w Googlach to tu napiszę moje pytanie.

    A więc poszukuje artykułu/posta czego kol wiek na temat tu cytat

    "Jeszcze jedna kwestia: nie tylko pliki typu .exe, .com, .bat moga zawierac 'niespodzianki', ale takze archiwa .rar, .zip i inne. Dziala to na prostej zasadzie: ktos wam podrzuca taki syf, mowiac ze w srodku sa np. zdjecia, a oprocz tego znajduje sie tam trojan, ktory po wypakowaniu automatycznie sie kopiuje, uruchamia i usuwa z archiwum. Nie bede zaglebial sie w ten temat, gdyz nie o tym art, jednak jesli musicie juz otworzyc podejrzane archiwum to zobaczcie czy w polu 'komentarz' nie ma dopisanych osobliwie wygladajacych linijek ;> "

    Chodzi właśnie o te archiwa zip rar wie ktoś jak się coś takiego robi czy gostek w FAQ koloryzuje faq pochodzi z http://www.uw-team.org/forum/viewtopic.php?t=6202

    Pozdrawiam
    damiano114

  2. #42
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    C:\Perl\bin
    Postów
    1,578

    Domyślnie

    Cytat Napisał damiano114 Zobacz post
    Dziala to na prostej zasadzie: ktos wam podrzuca taki syf, mowiac ze w srodku sa np. zdjecia, a oprocz tego znajduje sie tam trojan, ktory po wypakowaniu automatycznie sie kopiuje, uruchamia i usuwa z archiwum.
    no, czyli jak moj worm
    War, war never changes.

  3. Domyślnie

    Na jakiej zasadzie on działa,w czym go napisałeś i czy się da tak zrobić z innymi programami ?

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Podobne wątki

  1. metody ukrywania ip !
    By szumlak in forum TCP/IP/Analiza/Badanie
    Odpowiedzi: 14
    Autor: 02-27-2007, 00:28

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj