Cześć, chcę się dowiedzieć, jakiego rodzaju programu należy użyć, aby trojan zainstalował się na komputerze po podłączeniu nowego pendriva. Zazwyczaj pojawia się wtedy powiadomienie w stylu "czekaj, trwa instalacja sterowników urządzenia", "urządzenie jest zainstalowane i gotowe do użycia".
Chcę na pendrivie nagrać program, który będzie niewidoczny dla AV i FW, zainstaluje się automatycznie po podłączeniu pena do drugiego laptopa, ewentualnie żeby wystarczyło potwierdzić tę "instalację nowych sterowników", tak, aby nie było widać, że instaluje się razem z nimi. No i żeby AV nie zablokował instalacji.
Program jest potrzebny do przeglądania plików na innym laptopie. Ma być niewykrywalny dla systemu i AV. Chcę, aby po instalacji można było zdalnie z drugiego kompa przeglądać pliki na tym laptopie i ewentualnie zapisywać je (albo bezpośrednio przez sieć na swój komputer, albo przez maila lub chmurę). Laptop jest stale podłączony do internetu przez router sieci osiedlowej.
Jak może działać taki program? Czy będzie przesyłał dane mailem, czy jest potrzebny jakiś interfejs do przeglądania na swoim komputerze?