Pokaż wyniki 1 do 7 z 7

Temat: Hermes Logger & Stealer 2.0 | FUD

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie Hermes Logger & Stealer 2.0 | FUD

    Witam po dłuższej przerwie. Dziś mam Wam do zaoferowania kolejną wersję Hermes Logger'a która zawiera wiele dodatkowej funkcjonalności w porównaniu do poprzedniej wersji. Do funkcjonalności należą między innymi:
    • Keylogging (kolorowa składnia logów, polskie znaki, godzina i nazwa aplikacji/okna gdzie tekst został wpisany, pogrubienie adresów e-mail)
    • Screenshooter (możliwość wybory częstotliwości, jakości, kompresja jpg - zrzuty po ok 80-100kb)
    • Stealer (do najnowszej wersji Google Chrome, Opera, Internet Explorer, Firefox)
    • Monitorowanie schowka (wklejony tekst jest zaznaczony w logach)
    • Autostart, którego nie widać w msconfig i innych narzędziach, bez wpisów w [HKCU/HKLM]/(...)/[Run/RunOnce]
    • System Anti (OllyDebugger|Debugger|Sandboxie|VirtualBox|VMWare |Wireshark)
    • Wbudowany binder
    • Bypass AVG Identity Protection, niewykrywalny przez: Avast Sandbox, Avira, Arcabit, Panda, GData, F-Secure, Norton, ESET, Bitdefender, McAfee. Skanery online pokazują rezultat 0/62 (co widać na filmie), dodatkowo wykonałem testy na 12 antywirusach. Program nie instaluje się w systemie kiedy wykryje COMODO (nie udało mi się znaleźć jeszcze sposobu na ich sandbox).
    • Każda binarka jest szyfrowana innym kluczem na poziomie kompilacji
    • Zabezpieczenie przed wielokrotną instalacją
    • Omija UAC, nie wymaga praw Administratora do instalacji i działania
    • Nie można ubić procesu bez praw Administratora
    • Logi zawierają informacje nt.: nazwy użytkownika/komputera, wersji systemu operacyjnego, zainstalowane/uruchomione programy
    • Możliwość ustawienia minimalnego rozmiaru pliku z logami, dzięki czemu nie otrzymujemy pustych logów kiedy komputer nie jest używany
    • FakeMessage
    • Możliwość automatycznego odinstalowania programu konkretnego dnia (np 20-02-2015) lub po danym czasie od instalacji (np po 30 dniach).


    Przed zakupem mogę wykonać test aplikacji, polegający na skonfigurowaniu programu pod potrzeby klienta i uruchomienie go na moim komputerze, tak aby kupujący miał pewność, że wszystko działa i sam przekonał się o możliwościach oprogramowania, dodatkowo na czas trwania testu mogę udostępnić ekran na Skype.
    Płatność: Paypal/BTC (ewentualnie przelew).

    Oto kilka filmów prezentujących możliwości programu:
    https://www.youtube.com/watch?v=_9ts...ature=youtu.be
    https://www.youtube.com/watch?v=BrLX...ature=youtu.be

    Kontakt:
    -> Priv
    -> GG: 51527246
    -> Jabber: [email protected]
    Ostatnio edytowane przez meviu : 10-19-2014 - 16:46

  2. Domyślnie

    chyba jakis problem z kontaktem jesli mozesz odezwij sie

  3. Domyślnie

    A jakieś ceny?

  4. #4

    Domyślnie

    @poprostuchlopak kontakt do mnie masz podany, najczęściej złapiesz mnie na GG.

    Co do ceny zapraszam na priv, zależy ona od wybranej funkcjonalnośći ale na pewno się dogadamy.

  5. #5

    Domyślnie

    czekam na kontakt na gg

  6. Domyślnie

    Czekam na dokonczenie tematu

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj