Pokaż wyniki 1 do 5 z 5

Temat: Ustawienia portów cybergate

  1. Domyślnie Ustawienia portów cybergate

    Witam od pewnego czasu męczę się z cybergate, wiec tak
    założyłem hosta na no-ip
    nie mogłem sie połapać jak pootwierać porty na routerze chyba jest to u mnie zablokowane wiec używam VPN
    i na Open Port Check Tool mam otwarty port czyli wszystko jest ok chyba.No właśnie bo nie mogę połączyć się z serwerem jak ustawie ip 127.0.0.1
    i włączę serwer to się połączę ale jak ustawie host z no-ip to już nie mogę nie wiem czemu dajcie jakieś wskazówki

    info
    ip mam wewnętrzne i zewnętrzne zmienne pod którym jestem widziany w sieci

  2. #2

    Domyślnie

    Wiesz co to loopback address? Jak nie to sprawdz w google.
    BTW jeden z pierwszych wynikow wyszukiwania...
    Google to Twoj przyjaciel

  3. Domyślnie

    Cytat Napisał szymkraw Zobacz post
    Wiesz co to loopback address? Jak nie to sprawdz w google.
    BTW jeden z pierwszych wynikow wyszukiwania...
    Google to Twoj przyjaciel
    Wiem co to Localhost, nie wiem jak mam mi to pomóc
    robiłem wszystko tak jak w tym tutorialu ale klient i tak nie łaczy sie z serwerem jak wpisze hosta z no-ip

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał hologolo123 Zobacz post
    Wiem co to Localhost, nie wiem jak mam mi to pomóc
    robiłem wszystko tak jak w tym tutorialu ale klient i tak nie łaczy sie z serwerem jak wpisze hosta z no-ip
    z jakiego vpn korzystasz i w jakim pakiecie? Wiekszosc tanich vpn nie daje userowi opcji publicznego ip, czy port forward! Przekierowanie portow na routerze do ktorego masz dostep to kwestia prostsza! Wystarczy sie zalogowac i wybrac odpowiednia opcje! Jak google Ci nie pomoglo, to instrukcja od routera zrobi to napewno!

  5. Domyślnie

    Dostawca blokuje mi porty na połączenia przychodzące otwieranie czy przekierowywanie w routerze nic nie daje. Czy jest jakiś VPN który da mi ip z otwartymi portami ? Testowałem CyberGhost VPN i pokazuje otwarty port 77 ale cybergate i tak się nie łączy.

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj