Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 10 z 12

Temat: Wejście na konto Administratora.

Exclamation Wejście na konto Administratora.

Witam,

Potrzebuje sposobu na wejście na konto z prawami administratora na szkolnym komputerze. (zadanie na dodatkowa ocene. A że zbliża sie koniec pólrocza to przydała by się jakaś pozytywna ocenka ).

Myślałem o skopiowaniu pliku SAM a potem w domu na spokojnie wyciągnąć hasło jakimś programikiem. Ale oczywiście nie mogę skopiować w żaden sposób tego pliku ;/. Myślałem o innych sposobach ale niestety większość rzeczy na tych komputerach jest zablokowana. Ich lista poniżej.

Komputer szkolny:
    -zablokowane AT
    -zablokowane CMD
    -zablokowany regedit oraz dodawanie info do rejestru
    -zablokowany panel sterowania
    -ukryta partycja C. (widoczna jedynie w TotalComanderze)
    -brak możliwości korzystania z jakichkolwiek płyt CD.

Dodatkowo: Konta są przechowywane nie tylko na dysku lokalnym ale także na serwerze szkolnym.

Macie może jakieś pomysły? Bo ja naprawdę już nie mam ;/

Domyślnie

reset biosu a potm zabootowac cokolwiek? o ile nie ma klodki na obudowie powinno pojsc gladko
    Atheros? - nanzwa mhata yangu

Domyślnie

hehehe. tak też można ale nie mogę mieć fizycznego dostępu do kompa musi być jakiś sposób. Poprostu musi ... przeciez to windows

GSG-9 jest offline Shapeshifter

Domyślnie

Cytat Napisał hugo1415 Zobacz post
    przeciez to windows
    co to mialo znaczyc? chciales przypodobac sie userom linuxa?
    cala ta historyjka z ocenami jest zadziwiajaco popularna ostatnimi czasy...
    War, war never changes.

Domyślnie

przeciez to windows
    co to mialo znaczyc? chciales przypodobac sie userom linuxa?
    cala ta historyjka z ocenami jest zadziwiajaco popularna ostatnimi czasy...
    Coś w stylu: "Potrzebuję keyloggera, bo dziewczyna mnie zdradza..."

Domyślnie

Nie chcialem się nikomu przypodobać -.- a już na pewno nie linuksowi Miałem na myśli ze Windows jest dziurawy jak ser i prawie zawsze można coś wykombinować...... a co do historyjki.. ostatnio stała się popularna? Może dlatego że zbliża się koniec semestru? (6 stycznia). A że chodzę do szkoły elektroniczno-informatycznej to wybacz że mam takie zadania dodatkowe...

Domyślnie

Nie chcialem się nikomu przypodobać -.- a już na pewno nie linuksowi
    Ciężko by było...

Miałem na myśli ze Windows jest dziurawy jak ser i prawie zawsze można coś wykombinować......
    Małe sprostowanie:

Nieaktualizowany Windows prawdopodobnie jest dziurawy jak ser!

a co do historyjki.. ostatnio stała się popularna? Może dlatego że zbliża się koniec semestru? (6 stycznia). A że chodzę do szkoły elektroniczno-informatycznej to wybacz że mam takie zadania dodatkowe...
    Tak czy siak nikt za Ciebie zadań domowych odrabiać nie będzie! Nie potrafisz nic wykombinować - oceny nie będzie.

Domyślnie

No tak ..uważaj bo nasza szkoła bawi się w aktualizacje 80 paru komputerów.....sprawdzałem. Myślałem ze celem forum jest POMOC ale widać się pomyliłem. Potraficie tylko krytykować i czepiać się nie istotnych szczegółów.

Domyślnie

Fakt..."nie istotnych" pisze się razem

A tak poważnie...

Nie wierzę, aby klamoty nie były aktualizowane...byłoby to po prostu głupie!

Po drugie w jaki sposób stwierdziłeś, że aktualizowane nie są, skoro masz zablokowane niemal wszystkie funkcje, które by ci to umożliwiły...

Po trzecie zdecydowana większość podobnych tematów to próba naciągnięcia użytkowników tego forum na mały przewodnik krok po kroku jak włamać się do czyjegoś komputera (oczywiście bez wiedzy i zgody właściciela)

Chciałem Cię albo zniechęcić, albo zmusić do porządnego przeszukania albo zasobów tego forum, albo po prostu rozumnego użycia Googli. Nikt nie chce, żeby ktoś tutaj wyrządził sobie krzywdę ponosząc konsekwencje włamania...pomijając fakt wiarygodności przedstawianych historii...

Pozdrawiam

p.s. jeśli uważasz, że zasługujesz na tę ocenę - udowodnij to!

Domyślnie

Dobra tam. Nie jestem słownikiem :P wiem o tym o się do tego przyznaje Nie chcesz to nie wierz. Nikt nie zmusza. Ale tak szczerze ile w życiu widziałeś w szkole głupich rzeczy? Bo ja sporo .Jak to stwierdziłem? Po 1 spytałem.... w odpowiedzi uzyskałem rozbawione spojrzenie nauczyciela i odpowiedź "aż tyle to mi nie płacą " . Zresztą na andrzejkach miałem konto z prawami administratora stworzone specjalnie na tę okazję i sam widziałem...

Włamywanie się do czyjegoś kompa? spoko.... tylko tak szczerze to po jaką cholerę? Będę chciał pliki to poproszę. A psuć żeby psuć? Bez sensu
    Ostatnio edytowane przez hugo1415 : 12-15-2010 - 21:33

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Zasady Postowania