Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki 11 do 15 z 15

Temat: Windows 4GB

  1. #11

    Domyślnie

    Może po prostu wyślij maila do majkrosoftu i czekaj na odp :P Jeśli ktoś może zrobić coś za Ciebie, czemu z tego nie skorzystać?

  2. #12

    Domyślnie

    bo windows jak juz kiedys pisalem jest chujowo napisany.
    nie wykryje wam 4 giga bo nie, poprostu. w kodzie sa zalozenia, ze max to 2 giga, jakis patch wyszedl, ktory komplikuje nieco sprawe i mozesz miec ponad 1 gb wiecej. lol.

    takie kombinowanie to strata czasu, nie bedzie dzialac, chyba ze napiszesz od zera caly kernel.

  3. #13

    Domyślnie

    esp666 - wszytko fajnie - ale nie pisz, że Win jest chujowo napisany bo to wierutna bzdura. Windows to klasa programistyczna a docenią to tylko programiści.

    Oczywiście ma swoje błędy - ale ludzie - która aplikacja ich nie ma ? Chyba nie potrafię wymienić aplikacji bez patcha....

    A OS jakim jest Win należy do najtrudniejszych programów do napisania a Win w wykonaniu MS to dla mnie klasa programistycna tak jak GTA w wykonaniu Rockstara czy WoW w wykonaniu Blizzarda.

    Cytat Napisał Mad_Dud Zobacz post
    Wszystko jest w oficjalnej dokumentacji:
    http://msdn.microsoft.com/en-us/libr...#memory_limits

    Dodatkowe informacje:
    http://www.brianmadden.com/blogs/bri...ally-mean.aspx

    PS. Tak trudno było wpisać w google "windows memory limit" ?

    no i co to za odpowiedź ?

    Podałeś mi linka gdzie jak byk pisze, że Windows XP limits memory = 4GB

    PS: żałuję, że nie mogę wstawić scrshoota.

    dla jasności podam od razu, że moja VGA ma 1GB więc nic mi nie obcina.
    Ostatnio edytowane przez Mad_Dud : 03-09-2009 - 14:10 Powód: Połączenie postów

  4. #14

    Domyślnie

    Elitegroup, wystrzegaj się double postów :P

    esp666, dlaczego tak sądzisz? Po tym co masz na ekranie? W takim razie napisz dla nas lepszy system. I jeszcze jedno, jak mozemy mowic, ze chrupki sa zle zrobione widzac tylko ich opakowanie?

  5. Domyślnie

    Cytat Napisał Elitegroup Zobacz post
    Podałeś mi linka gdzie jak byk pisze, że Windows XP limits memory = 4GB
    Podałem Ci dwa linki.
    Pierwszy do dokumentacji, której nie przeczytałeś dokładnie, bo pobiegłeś od razu do odnośnika Windows XP... nie przeczytałeś opisu dotyczącego wszystkich kerneli 32 i wielu innych informacji.

    Drugi link, o którym w ogóle nie wspominasz w poście, zawiera wyjaśnienie Twojego problemu, ale oczywiście nie chciało Ci się tego przeczytać.

    Cytat Napisał Elitegroup Zobacz post
    no i co to za odpowiedź ?
    Jedyna porządna w tym wątku - odnosząca się do oficjalnej dokumentacji, a nie domysłów. Odnosząca się do porządnie napisanego artykułu z wieloma komentarzami zawierającymi odpowiedzi na pytania, których nie ma w treści artykułu.

    Pozdrawiam,

    [edit]
    dodam jeszcze ten artykuł: http://www.microsoft.com/whdc/system...AE/PAEdrv.mspx
    Ostatnio edytowane przez Mad_Dud : 03-09-2009 - 14:30

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. Windows Seven
    By hedVB in forum Windows
    Odpowiedzi: 32
    Autor: 01-15-2009, 15:03
  2. Windows XP HE na XP P
    By danielc1 in forum Windows
    Odpowiedzi: 6
    Autor: 04-09-2008, 19:41
  3. Windows XP
    By Melon in forum Newbie - dla początkujących!
    Odpowiedzi: 9
    Autor: 01-25-2008, 13:20
  4. Odpowiedzi: 4
    Autor: 12-17-2007, 20:05
  5. Odpowiedzi: 3
    Autor: 09-09-2007, 14:39

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj