Pokaż wyniki 1 do 5 z 5

Temat: Stery ATI Radeon: "Odmowa dostępu"

  1. Domyślnie Stery ATI Radeon: "Odmowa dostępu"

    Kupiłem sobie grę Mass Effect - mam kartę Radeon X1600, ale jakimś cudem gra na niej działała. Wszystko było bardzo ładnie, aż do pierwszego poziomu - narodziła się wielka, czerwona pikseloza (tzn. tak 50% ekranu zajmują chaotycznie rozrzucone czarne kwadraciki). Znalazłem na to radę (google rlz) - po prostu muszę zainstalować nowe stery... i tu zaczyna się problem.

    "Error extracting supported files: Odmowa dostępu" to komunikat, który dostaje przy instalowaniu sterów od ATI (z oficjalnej strony). Pomyślałem, że to może dlatego, że mam już zainstalowane stare - tak, więc je odinstalowałem... jednak dalej pojawia mi się ten bug i teraz z kolei zostałem bez żadnych sterów o_O

    Wszystko oczywiście robie z konta super-hiper-administratora (kurde... jak ADMINISTRATOR może dostawać odmowę dostępu ;p)

    Dzięki za wszelkie zainteresowanie i pomoc.

  2. #2
    Zarejestrowany
    May 2007
    Skąd
    802.1 Wireless Wlan Card
    Postów
    552

    Domyślnie

    Odmowa dostepu A przez co ty to rbisz(z poziomu systemu czy z poziomu opcji karty)

    Jezeli pierwszy przypadek to ACCES DENIED bo cie windows nie wpuzcza do zasobow(jak mozna zainstalowac stery z aplikacji)

    Drugi t nawet ja nie wiem:P
    o przemyśleniach w kontekście NLP... http://www.tuetbrute.blogspot.com

  3. #3

    Domyślnie

    Format - stary, dobry sposób

  4. Domyślnie

    Poradziłem sobie inaczej. Następnego dnia zaczęły się wywalać jakieś błędy uszkodzenia sektora jakiegośtam i system nakazał użycie CHKDSK (czy jak to tam, teraz na Linuksie siedze i nie chce mi się sprawdzać) - chodzi o ten program do sprawdzania dysków :P

    Po tym procesie wszystko ładnie ruszyło, więc tym razem obyło się bez proponowanego formata.

  5. #5
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    polsza
    Postów
    747

    Domyślnie

    hmm a może karta sie przegrzewa ? na moim starszym gf grafika wariowala po kilku h grania

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 3
    Autor: 03-16-2008, 22:28
  2. Odpowiedzi: 3
    Autor: 09-09-2007, 15:39

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj