Pokaż wyniki 1 do 4 z 4

Temat: dziwne odgłosy podczas drukowania

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. Domyślnie dziwne odgłosy podczas drukowania

    Witam nie wiem czy wybrałem właściwy dział ale mam nadzieję że tak - ewentualnie proszę modelatora o przeniesienie we właściwe miejsce.

    Mój problem polega na tym że mam drugi, stary i wysłużony już komputer - jeszcze pentiumka - system to Windows 98 - i gdy drukuje to z głośników wydobywają się jakieś dziwne dźwięki...
    Niewiecie co może być przyczyną ? może to jakiś wirus?

  2. #2
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Kielce
    Postów
    1,767

    Domyślnie

    raczej możesz spać spokojnie wątpię co by była to robota wirusa

    Raczej wskazuję to na konflikt sprzętowy między karta a złączem równoległym (bo podejrzewam że drukarka na LPT nio nie?) - prawdopodobnie korzystają z tego samego przerwania. Z tego co pamiętam starsze karty dźwiękowe korzystały z tego samego przerwania w systemie co drukarka - bodajże jest to przerwanie nr 7 - najlepiej przydziel karcie muzycznej inne przerwanie np. nr.5 i zobacz co się będzie działo...
    Agencja reklamy kielce (mały kilkudniowy case pozycjonerski )

  3. Domyślnie

    Cytat Napisał eMCe Zobacz post
    najlepiej przydziel karcie muzycznej inne przerwanie np. nr.5 i zobacz co się będzie działo...
    a jak to się robi?

  4. #4
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Kielce
    Postów
    1,767

    Domyślnie

    kolego wysil się troszkę - google.pl - wlaśnie specjalnie zobaczyłem czy jest - odpowiednia fraza - i pierwszy link od góry prowadzi do pięknego opisu... dosłownie kroczek po kroczku zaczynając od kliknięcia start!

    Ludzie google nie gryzie... a to są może troszkę bardziej zaawansowane podstawy działania systemu operacyjnego - zawsze podstawy znajdzie się w google! tylko widac nikomu się szukać nie chce!
    Agencja reklamy kielce (mały kilkudniowy case pozycjonerski )

Podobne wątki

  1. Zawieszka podczas instalacji win xp
    By klucha1 in forum Windows
    Odpowiedzi: 3
    Autor: 03-16-2007, 19:53

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj