Pokaż wyniki 1 do 8 z 8

Temat: zlamane haslo do wpa2 ale cos nie tak

Domyślnie zlamane haslo do wpa2 ale cos nie tak

Witam serdecznie jestem tu nowym użytkownikiem wiec witam wszystkich i dziękuje z góry za odpowiedzi na mojego posta mam nadzieje ze w dobrym dziale pisze tego posta.A wiec mam problem złamałem jakimś cudem hasło do wpa2 metoda słownikowa w tym rzecz ze po wpisaniu tego hasła zostaje połączony z siecią ale neta nie ma zmienialem tez macka swojej karty na macka usera bez rezultatu i nie mam pojecia co jest grane ? moze ktos mi pomoc w tym problemie co zrobic aby internet zaczol dzialac po polaczeniu z ta siecia moja karta to tp link 7200nd pod usb jesli beda jakies pytania oczywiscie odpowiem na nie

Domyślnie

Moze po prostu siec nie uzywa DHCP?
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

ocb
    ocb jest offline

Domyślnie

albo mozesz potrzebowac loginu i hasla do polaczenia pppoe

Domyślnie

Cytat Napisał ocb Zobacz post
    albo mozesz potrzebowac loginu i hasla do polaczenia pppoe
    wpa2+pppoe? Moze od razu postawic Chucka Norrisa przy ruterze .
    Atheros? - nanzwa mhata yangu

ocb
    ocb jest offline

Domyślnie

to nie kwiestia zabezpieczen tylko oszczednosci. przykladowo firmy ktore radiowo dostarczaja neta moga postawic jedna antene, jeden router i sprzedac lacze dwom urzytkownikom. Moze tez byc skonfigurowany tak by byl przezroczysty likwidujac jednego hopka.

Domyślnie

hmm raczej to jest zwykly uzytkownik niz firma ktora sprzedaje neta na mojej karcie wskazuje mi b,g,n,qss polaczenie moze i jeszcze potrzeba jakiegos 2 klucza zeby sie moc polaczyc nie zaglebialem sie w temat sieci az tak mocno ale milo by bylo korzystac z tej sieci bo dosc dobry zasieg ma i w moim przypadku nawet wskazane :]no nic jesli ma ktos karte na usb tp-link 7200nd spewnoscia bedzie mial i u siebie pokazane takie sieci i podobne oznaczenie przy takiej pozdrawiam wdzieczny bede za pomoc jak to ominac

Domyślnie

QSS to inne oznaczenie dla WPS, o ktorym ostatnio bylo dosc glosno w sumie
    To powinno dac Ci wskazowke gdzie mozesz szukac rozwiazania problemu, reszta zalezy od szczescia i tego jaki to sprzet jest po drugiej stronie.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Domyślnie

Cytat Napisał leks Zobacz post
    Witam serdecznie A wiec mam problem złamałem jakimś cudem hasło do wpa2 metoda słownikowa w tym rzecz ze po wpisaniu tego hasła zostaje połączony z siecią ale neta nie ma ....
    Jesteś pewny, że masz prawidłowe hasło ? Przy szyfrowaniu wpa/wpa2 po wpisaniu nieprawidłowego hasła windows pokazuje, że nawiązuje połączenie, ale nie uzyskuje adresu IP. Masz jeszcze plik z handshake ? Jeśli tak to sprawdź sobie, czy za pomocą twojego hasła poprawnie zostana zdeszyfrowane dane, które przechwyciłeś. Do tego celu możesz wykożystać program : airdecap-ng. Aby program poprawnie mógł zdeszysfrować dane, przechwycony plik musi zawierać handshake. Wiecej info tutaj : airdecap-ng [Aircrack-ng].

p.s.
    Jeśli przechwycone dane zostaną prawidłowo zdeszyfrowane, możesz użyć programu wireshark w celu dokładniejszego sprawdzenia komunikacji np. adresów IP, sprawdzenia czy nie ma pppoe itp.
    Ostatnio edytowane przez jackkk : 07-14-2012 - 14:01

Zasady Postowania