Pokaż wyniki 1 do 5 z 5

Temat: Dziwny problem Karta sieciowa Broadcom 4313

  1. #1

    Domyślnie Dziwny problem Karta sieciowa Broadcom 4313

    Witam. Od samego początku zaczne od tego, że korzystam z BT5 . Posiadam netbook Hp mini 210 i karte sieciową jak podałem w tytule. Otóż problem tkwi w tym, że gdy wpisuje komende airmon-ng wyskakuje nazwa karty sieciowej a przy chipset wyskakuje Unkown. W dalszych komendach wszystko okej i gdy dochodzi do momentu gdy ma wysyłać pakiety to nic się nie dzieje ciągle jest (0 sent) a odczytuje wszystko ok. Nie wiem w czym tkwi problem może ktoś mi pomoże Pozdrawiam.

  2. #2
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Problem w ogole nie jest dziwny... broadcom'y sa generalnie do kitu, choc niektorym ponoc udalo sie je odpalic pod BT5... to pod BT5r1 ponoc juz nie dziala

    Raczej zainwestuj kilkadziesiat zlociszy w solidna karte - szkoda Twojego czasu na Broadcom'a
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  3. #3

    Domyślnie

    No to tak jak myślałem Hp nie postarały się ze swoimi kartami wifi hehe . No, a jeszcze jakbyś był tak uprzejmy mógłbyś troche nakierować mnie na jakiś konkretny model karty usb, bo mam jedną kupiłem i nie działa. To jakaś z orange huawei i też gdzieś czytałem, że trzeba sterowniki ale pod BT5 nigdzie znaleść nie mogłem. Z góry dzięki za poświęcony czas i pomoc

  4. #4
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Skąd
    Garwolin/Warszawa
    Postów
    107

    Domyślnie

    tu nie chodzi o sama karte tylko o jej chipset. atheros,ralink, za 5-7 dyszek powinienes cos wyrwac na usb z wyjsciem antenowym.
    Lektura: WiFi: Opinie na temat TONZE, ALFA, TP-Link (RTL8187, RT73, RA9271) Wardriving Ť Lost.one.pl
    "Wiadomo, ze taki a taki pomysl jest nie do zrealizowania. Ale zyje sobie jakis nieuk, ktory o tym nie wie. I on wlasnie dokonuje tego wynalazku."

  5. #5
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    A moze drogi autorze watku nie bedziesz leniwy i zobaczysz jakie tematy byly dyskutowane ostatnio w dziale Wardriving... nie mowie nawet abys szukal nic starszego niz tydzien... ale ewidentnie nie szukales zupelnie nic i po raz kolejny pada pytanie jaka karte kupic :-/
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj