Pokaż wyniki 1 do 10 z 10

Temat: Praca lic

Domyślnie Praca lic

Witam, na wstępie pragnę się przywitać ponieważ jestem Tu nowy!

A teraz do rzeczy : Piszę pracę o łamaniu zabezpieczeń sieci bezprzewodowej i brakuje mi materiału... tzn. mam opis łamania WEP i WPA (PSK - atak słownikowy) ale mimo całkiem sporych opisów nie dotarłem do minimalnego progu ilości stron w pracy

Szukam pomocy co jeszcze mógłbym napisać :
    - próba złamania hasła do routera (jest)
    - próba wyciągnięcia haseł podczas pracy użytkownika w sieci zabezpieczonej i otwartej (jest)

Macie może jakieś pomysły co jeszcze można napisać? Może istnieje jakiś sposób na 'próbę złamania hasła do komputera z systemem Windows' do komputera poprzez jakiś program?
    Używam backtrack'a.
    Ps. Jeżeli to złe miejsce albo zły dział to z góry przepraszam

Domyślnie

Odpusc sobie lepiej bo jesli praca jest o wifi to piszac o nie-wifi masz spore szanse na oblanie z dopiskiem 'nie na temat'...
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Domyślnie

Cytat Napisał TQM Zobacz post
    Odpusc sobie lepiej bo jesli praca jest o wifi to piszac o nie-wifi masz spore szanse na oblanie z dopiskiem 'nie na temat'...
    No właśnie promotor mi powiedział że fajnie by było jak bym napisał jakie są konsekwencje tego, że ktoś mi złamie hasło do wifi("złamie i co? korzysta? o nie...") . Wiesz to tylko jeden rozdział, parę krótkich przykładów - taki "dodatek" jak on to nazwał

Domyślnie

nie mowie o wifi akurat ale o lamaniu hasla windowsa - to nie ma nic wspolnego z tematem pracy jaki przedstawiles
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Domyślnie

Cytat Napisał TQM Zobacz post
    nie mowie o wifi akurat ale o lamaniu hasla windowsa - to nie ma nic wspolnego z tematem pracy jaki przedstawiles
    hmm, dzięki za pomoc.

Domyślnie

Na razie widzę, że piszesz od strony osoby probującej dokonać wlamu.
    Może napisz też od strony administratora broniącego wojej sieci - co zrobiź żeby utrudnić, technologie, narzędzia itp.

Domyślnie

Cytat Napisał Suhy Zobacz post
    Na razie widzę, że piszesz od strony osoby probującej dokonać wlamu.
    Może napisz też od strony administratora broniącego wojej sieci - co zrobiź żeby utrudnić, technologie, narzędzia itp.
    Dzięki za pomoc, no niestety tak jak wyżej napisałem jeden rozdział ma być o tym co tak na prawdę daje złamanie hasła i dostęp do sieci. Jakie wtedy dopiero szkody można wyrządzić..

Domyślnie

Jakie wtedy dopiero szkody można wyrządzić..
    Temat rzeka... od psikusa do III Wojny Swiatowej.

Domyślnie

Cytat Napisał Suhy Zobacz post
    Temat rzeka... od psikusa do III Wojny Swiatowej.
    No tak, tylko trzeba wiedzieć co można napisać a ja nie wiem, jakieś konkrente tytułu chciałbyś mi może podać? Byłbym bardzo wdzięczny

Domyślnie

Dowiedz się, jaka jest różnica między WAN i LAN a dowiesz się, jakie są słabe strony LAN i dostaniesz odpowiedź na Twoje pytanie.

Zasady Postowania