Pokaż wyniki 1 do 8 z 8

Temat: Problem z sieciami

Domyślnie Problem z sieciami

Witam na forum...

Mam problem z 3 sieciami złamałem w bactracku zabezpieczenia w 2 wep w 3 wpa2-psk,
    sieci niby działają, ale bywa tak jak np teraz że działa tylko 1
    reszta albo jest widoczna i nie da się połączyć, albo ich nie ma, albo mają tragiczną szybkość np przez parę minut potem już ok.
    Jest na to jakaś rada ?

Domyślnie

myślę że możesz spróbować zmienić adres mac na taki jaki używają klienci trochę może pomóc,ale nie licz na cuda nie instaluj żadnych programów które niby to pomagają poprawić łączność bo to ściema nic więcej nie przychodzi mi do głowy.
    Prawdopodobnie jakieś urządzenie w okolicy zakłóca łączność albo admin powykręcał anteny z routera,pozdrawiam

Domyślnie

ok dziex za opowiedz,
    jest jakaś możliwość podsłuchania adresu mac pod windowsem ?

Domyślnie

na pewno wireshark itp.jest kilka programów do śledzenia ruchów w sieci, osobiście polecam linuksem zajmie ci kilka sec. jak ktoś się podłączy airodump-ng mon0 albo jak się połączysz wejdz w ustawienia routera hasło znajdziesz w necie raczej jak mają wep to nie zmienione

Domyślnie

Mam jeszcze pytanie odnoście zakupu lepszej anteny...
    Posiadam kartę tl-wn350gd i antenę TP-LINK TL-ANT2405C
    Jaką możecie mi polecić lepszą antenę wewnętrzna ?
    Ostatnio edytowane przez thecichy : 10-13-2011 - 20:24

Domyślnie

D-Link antena WiFi, kierunkowa, ANT24-2100 (1748163364) - Aukcje internetowe Allegro

nie to żebym reklamował ale poszukaj coś takiego (antena kierunkowa) tylko że mniejszego jeśli chcesz to mieć w domu,(tą którą masz to 5dbi słaba do okólna zbiera za dużo śmieci,miałem taką i ją wyrzuciłem masz ją na kablu możesz się pokusić o własną konstrukcje plany znajdziesz w necie lutownica trochę materiału trochę zaoszczędzisz) a swoją drogą jak te wpa złamałeś jakieś łatwe było w słowniku czy cyferki? pozdrawiam

Domyślnie

Cytat Napisał wojtekp0811 Zobacz post
    a swoją drogą jak te wpa złamałeś jakieś łatwe było w słowniku czy cyferki? pozdrawiam
    złamałem to może za dużo powiedziane, wpisałem 12345678 i działa,
    ale to pokazuje głupotę ludzi, zabezpieczenia porządne a hasło ...

to przy wep były już trzeba użyć bactracka

Domyślnie

szkoda że ja nie mam takich dobrych sąsiadów ja już z 30 gb przerobiłem i nic

Zasady Postowania