Pokaż wyniki 1 do 2 z 2

Temat: Intel 4965AGN a Backtracker 3,4,5

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie Intel 4965AGN a Backtracker 3,4,5

    Witam.

    Przeskanowałem forum ale nie znalazłem odpowiedzi więc proszę o pomoc :\

    Od kilku dni próbuje rozgryźć temat uzyskiwania klucza do sieci WEP,WPA za pomocą Backtrackera 3,4,5. Jako całkowity laik odpaliłem BT5 za pomocą VM jak i VB z obsługą stacji CD/DVD i do tego momentu wszystko było ok.

    Niestety podczas bawienia się komendami okazało się, że BT5 nie widzi żadnych sieci co oznacza, że jest problem z sterami. Temat jak dla mnie jest dość trudny jeśli mam z tym do czynienia po raz pierwszy.

    Nie wiem czy jest sens bawienia się w kupno innych kart. Nie wiem czy jest opcja łatwego zaktualizowania BT by sieci były widoczne.

    Chciałbym się dowiedzieć czy są inne programy obsługujące moją kartę sieciową (Intel 4965AGN) które w podobnie łatwy sposób (za pomocą YT pozwoliły by zrobić atak na siec WPA?

    Proszę o wyrozumiałość dla ucznia

  2. #2
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Z Nienacka
    Postów
    396

    Domyślnie

    Cytat Napisał Fated Zobacz post
    Niestety podczas bawienia się komendami okazało się, że BT5 nie widzi żadnych sieci co oznacza, że jest problem z sterami. Temat jak dla mnie jest dość trudny jeśli mam z tym do czynienia po raz pierwszy.
    Z tego co widzę to nie jest karta USB... To pozwala wątpić w twoje "przeskanowanie" forum... (oby chodziło Ci o przeszukanie)

    Dlaczego? Ponieważ gdybyś poszukał to byś wiedział, że na maszynach wirtualnych VM jak i VB odpalisz jedynie kartę bezprzewodową na USB...

    Pomijając Twoje lenistwo proponuję zbootować BT z płyty i wtedy sprawdzić czy BT obsługuje Twoją kartę...

    Do roboty!

    Pozdrawiam

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj