Pokaż wyniki 1 do 6 z 6

Temat: łamanie zabezpieczeń WPA2

Domyślnie łamanie zabezpieczeń WPA2

witam.

z gory przepraszam, jezeli taki temat juz istnieje lub jest w nieodpowiednim dziale, ale jestem tu nowy a poza tym potrzebuje dosc szybkiego rozwiazania problemu.

przechodzac do rzeczy. jest u mnie w szkole wi-fi WPA2 i jak zapewne sie domyslacie jest zabezpieczone haslem... no i wlasnie chcialbym je "zlamac", poniewaz nasz szanowny pan informatyk nie chce nikomu go udostepnic <sknera> a bardzo by sie to przydalo np. na lekcjach, internet w telefonie za free, koniec roku, siedzi sie bo sie musi. chcialbym jeszcze dodac ze na lekcjach mamy dostep do komputerow wiec zapewne moze to ulatwic "prace". dla rozwiazania watpliwosci i zbednych postow chcialbym powiedziec ze ten nasz geniusz odchodzi za niecaly tydzien i potem nie bedzie mozliwosci skorzystania z komputerow = lipa.

bardzo prosze o pomoc i dziekuje

Domyślnie

Ja na Twoim miejscu poszedł bym w inną stronę. Komputery w pracowni są podłączone do tego wi-fi? Jak tak, to co to za komputery? PC/Mac? Jaki system?
    Jeżeli komputery łączą się z siecią wi-fi i jeśli informatyk/nauczyciel za każdym razem nie wpisuje na początku lekcji hasła na każdym stanowisku, to musi być ono zapisane gdzieś w systemie. Poszukaj jak je odzyskać; zależnie od systemu będzie to wyglądało inaczej.

P.S. O Łamaniu WPA2 jest sporo materiałów w sieci, również na tym forum. Na przyszłość postaraj się walczyć z własnym lenistwem.

Domyślnie

sory, ze dlugo nie odpisywalem, ale komp mi padl i nie mialem poprostu z czego. wiec powiem Ci, ze sa to pecety win xp i vista, a nauczyciel nie loguje sie przed kazdym wbiciem na kompa. co do mojego lenistwa to masz troche racji, ze wole miec wszystko na gotowca, ale jak szukalem to w wiekszosci byly to tematy zwiazane z takim typowym lamaniem zabezpieczen, z osobnego kompa. a tak poza tym to mozesz mnie jeszcze jakos nakierowac :>

fatality_87 jest offline impossible

Thumbs up

Na początek to spróbuj powpisywać różne hasła może ci się poszczęści.
    Jeśli chodzi o skaner(hasło do sieci) pewnie hasło jest dosyć proste (mam nadzieje).

Domyślnie

W xp i viscie latwiej sie nie da. wchodzisz w sieci i udostepnianie prawym klikasz na siec wifi dajesz wlasciwosci i zaznaczasz pokaz haslo. ta da!
    Ostatnio edytowane przez zuber : 06-16-2011 - 14:42

Domyślnie

No ale to chyba wymaga, żeby sieć była skonfigurowana, a to znaczy, że powinna bez szemrania się łączyć.

Zasady Postowania