Pokaż wyniki 1 do 2 z 2

Temat: AiroWizard , Cain

Domyślnie AiroWizard , Cain

Witam!

To moj pierwszy temat wiec prosze mnei nie odsylac do google bo hyba wszystkie strony juz przejrzalem.
    Mam 3 wymienione programy w temacie + Aircrack 2 wersje ( aircrack-ng-0.9.3-win , aircrack-ng-1.0-rc1-win )
    Mam Windowsa 7 Home Premium , moja karta sieciowa to Atheros AR9285 802.11b/g/n WiFi Adapter.
    Znajduje 7 sieci lecz wszystkie to WPA-PSK WPA2-PSK.
    Wyglad programow jakie mam :

AiroWizard - ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

Cain - ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

Probowalem robic z nimi co kolwiec , znalesc pakiety itd lecz nic mi nei wychodzilo jak chcialem scanowac to mi scanowalo 1 sec i sie wylaczalo , a dalem enable dla mojej karty sieciowej.
    Wiec nie mialem szans znalesc cieci ktore znajduje moja karta.

Prosze was o jakas porade lub pomoc. ( moze byc po angielsku poniewarz dobrze znam angielski mieszkam w Anglii 5 lat )

P.S

Przepraszam za moja pisownie mam dysortografie. + Jezeli to zle miesce lub nei gmoe jeszcze dodawac linkow przepraszam lecz prosze o nie usuwanie tematu.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Hyba mam jakis postep... Przez program common view WI-FI mam 200k pakietow czy to cos da ? - ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

Prosze o pomoc!
    Ostatnio edytowane przez Skez000i : 04-07-2011 - 00:14

Domyślnie

Prosze o przeniesiecie do dzialu :
    # Wardriving

Zasady Postowania