Pokaż wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Jak zobaczyć jakie są przypisane MAC - adresy do AP

Domyślnie Jak zobaczyć jakie są przypisane MAC - adresy do AP

Jak w temacie, jak mam to zobaczyć, bo znalazłem klucz a nie mogę się połączyć, pewnie filtruje adresy.Pytanie do was jakie komendy powpisywać w BT4 żeby zobaczyć jakie są przypisane MAC-adresy do AP.

Z tym już sobie poradziłem, ustawiłem sobie taki MAC adres jaki ma klient który się łączy z AP.Ale teraz następne problemy kiedy chce się połączyć wyskakuje "System Windows nie może połączyć się z wybraną siecią. Sieć może być poza zasięgiem. Odśwież listę sieci i spróbuj połączyć się ponownie." Sprawdzane na dwóch kartach i na obydwu to samo.Nie wiem już co pochrzaniłem.Może wy coś pomożecie.
    Ostatnio edytowane przez Mad_Dud : 02-20-2011 - 11:35

Domyślnie

Czytałem ten dokument już wcześniej i dzięki niemu znalazłem MAC adresy kart które się łączyły z AP. Dzięki komendzie airodump-ng. Pod XP ściągnąłem program SMAC, zmieniłem MAC adres mojej karty ale dalej jest lipa bo teraz wyskakuje mi komunikat "System Windows nie może połączyć się z wybraną siecią. Sieć może być poza zasięgiem. Odśwież listę sieci i spróbuj połączyć się ponownie." Ja w tym poradniku pdf nie znalazłem odpowiedzi na mój problem, może coś przeoczyłem jak tak to proszę mi podać punkt który się odnosi do mojego problemu. Pozdrawiam.

Zasady Postowania