Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 10 z 13

Temat: Panowie pomocy (klucz wep)

Domyślnie Panowie pomocy (klucz wep)

Czesc
    mam na osiedlu pare sieci z internetem (jestem obecnie w hiszpani) ale wszystkie zabespieczone przez WEP ,zagladnelam na youtube i znalazlam pare ciekawych filmikowa przectawiajacych lamanie owego zabespieczenia,wzorowalam sie na filmiku spryciarz-y
    mam program VM i BT3 wszystko robie jak jest pokazane na filmiku ale nie moge zdobyc tego haslo
    Mozecie powiedziec co robie zle, komendy jakie wpisuje:

airmong-ng - tutaj znajduje mi sieciowke na usb jest ok
    airodump-ng wlan0 - zaczyna zbierac sieci jest ich ok.8 ale malo ktora ma aktywne date
    airodump-ng -w passcode --bssid E0:91:53:0E... (tutaj mac danej sieci) -c 9 wlan0 i zaczyna nasluchiwac
    mozecie mi powiedziec ile okolo date mam zlapac zeby roszyfrowac ten kod WEP ostatnio chodzil laptop przez 3 dni i zlapalam 300000 data,dodam ze urzylam takiej komendy aireplay-ng --deauth 100 00:00:00...(tu mac) zeby jakos ten WEP wymusic bo sam z siebie niechcial leciec na filmiku bylo pokazane ze potrzeba troszke wiecej date niz 20000 a ja mialam ich duzow wiecej wiec cos chyba robie nie tak
    a jak zatrzymam nasluchiwanie i dam komende dir w nowym oknie to wyskakuje mi passcode-01.cap passcode-02.cap passcode-03.cap passcode-04.cap i tyle samo plikow z koncowka txt na filmiku wyskoczyl tylko jeden mozecie powiedziec dlaczego? wtedy wpisuje
    aircrack-ng -a 1 -b 00:00:00...(mac sieci) passcode-01.cap i zaczyna cos robic ale po jakim czasie wyskakuje key not found i zeby wiecej IV bylo co robie zle mozecie mi powiedziec skoro mam juz tyle date to powino cos znalesc
    pa

Domyślnie

musisz zmusic AP by generowal pakiety z iv.
    uzyj arpreplay-ng z opcja arprelplay, najprosciej. Jak nie zadziala, to fragmentation chop chop. Uzycie => google.
    czyli tak:

przelaczasz karte z managed na monitor
    ustawiasz airodump na kanal i bssid sieci ktora cie interesuje
    aireplayem jak juz pisalem, jak uzyjesz fragmentation/chopcjop to musisz pozniej jeszcze uzyc packetforge-ng by stworzyc pakiet, i aireplay (interactive option, z selekcja pliku, -r chyba) by do wyslac.
    puszczasz tez aircracka by lamal klucz, bedzie probowal co iles pakietow.

Zlapac musisz kilkaset tysiecy, moze milion, zalezy. Nie ma reguly.

- lap airodumpem tylko ivs (--ivs), reszta to smieci
    - deauth nie generuje nowych ivs

Domyślnie re

moze mi ktos powiedziec jak mam to zrobic zeby uzyskac klucz WEP
    naczytalam sie x poradnikow naogladalam filmikow i nic laptop chodzi drugi tydzien bez wylanczania i zero dalej mi do zdobycia tego klucza niz do polski ,taki mlyn sie zrobil w glowie ze juz nie wie "co sie z czym je" prosila bym o pomoc i szczegulowa instrukcje. Mam pare sieci ale jest mala aktywnosc w nich,jak wylapac date do zlamania tego klucza "poprowadcie za raczke" bo mnie chu* szczeli

Domyślnie

Ostatnio edytowane przez Mark2k : 02-13-2011 - 00:46 Powód: error 404 web

Domyślnie

ok. rob dokladnie co ci powiem.

1.Odpal airodump-ng na 2-3 minuty i wrzuc tu co ci zwroci. W postaci screena. Ustaw antene tak by zlapac jak najwiecej sieci.
    airodump-ng <interface>

Domyślnie

zrobilam tak jak mowiles i co teraz ?

Domyślnie

sprobuj z wlan_f7

najpierw aireplay-ng --fakeauth, albo uzywasz mac stacji podpietej. Lepiej jednak uzyj aireplaya, zawsze pewniej.

pozniej aireplay-ng arp-replay, (jak przez dlugi czas nie ruszy - napisz co sie dzieje)

airodumpa ustawiasz z --ivs, i lapiesz kilkaset tysiecy pakietow.
    aircrack niech chodzi w tle.

Domyślnie

robie tak bede pisala komedami

1. Airmon-ng (widzi sieciowke)
    2. airodump-ng wlan0 zaczyna szukac sieci (biore taka ktora ma klijenta)
    3.airodump-ng -c 3 -w nowy --ivs wlan0 ( i zaczyna leciec "jak krew z nosa" ale cos leci)
    4.aireplay-ng --fakeauth 50 -o 1 -e WLAN_A1 00:1A:2B:06:15:C0 -h (tu moj adres mac mozecie podac komende na sprawdzenie maca) wlan0
    5. i pojawia sie cos takiego :
    na tym screnie jest wpisany adres klijenta podpietego do AP-ka ale tak samo jest jak wpisze swoj mac napiszcie krok po kroku jak to zrobic i jak sobie poradzic jak nie ma klijenta i date nie leci
    Ostatnio edytowane przez pati88 : 02-15-2011 - 00:06

Domyślnie

Jak nie ma klienta i data nie leci, to zostaw w cholere te siec i UCZ SIE NA INNEJ. Jak ogrniesz to to wrocisz i cierpliwie poczekasz na data. f7 jest odpowiednia, duzo danych.

pokaz screen z tym fakeauthem.
    uzyj opcji arp-reply zeby powielic zapytania arp. Nie napisze ci jak, bo nie pamietam a jest to banalne. Poprostu wpisujesz tylko mac i bssid, a aireplay czeka na pakiet o odpowiedniej wielkosci i go testuje. Pelny automat. Mac moze byc ten z fakeautha, albo dowolnego klienta ktory jest w tej sieci.

Domyślnie

wiec robie cos takiego :

http://www.voila.pl/321/1em3w/index.php?get=1&f=1
    Ale nie leci Sending keep alivepacket tylko Open System i to nie zawsze bo czasami wyskakuje NO SUCH BSSID AVAILABLE
    co robie nie tak?

a i gdzie mam dodac "uzyj opcji arp-reply zeby powielic zapytania arp." gdzie to wstawic i jak to komenda bo arp-reply nie dziala
    naprawde staram sie to zrozumiec ale uffff

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Zasady Postowania