Pokaż wyniki 1 do 4 z 4

Temat: Nie moge zmienic jednej literki w adresie MAC

  1. #1

    Domyślnie Nie moge zmienic jednej literki w adresie MAC

    Witam mam taki problem mianowicie zainstalowałem sobie win7 32bity i lapek toshiba A660 i mam karte na usb na chipsecie rtl8187l THETA 200mW i chciałbym zmienić mac karty programem smac i sie udało ale nie do końca bo
    na fotce widać już zmieniony mac ale 2 literka w macku jest 2 i ona musi byc, wtedy kazdy mac sie zmieni jak chciałbym wpisać zamiast tej 2 wpisac 0 by było 00:23:itd to nie da rady wywala do mac default i nie wiem od czego to zalezy
    Stery mam najnowsze gałęzie w rejestrze równiez w 2 gałęziach zmieniałem NetworkAdress na 001122334455 ale to nie przynosi rezultatużadne programy do zmiany mack nie działają bo sprawdzałem tylko ten smac crackedma ktos jakies rady?oczywiscie wszystkie zmiany jako admin.

    View image: 1

  2. Domyślnie

    zmień ręcznie:
    control panel > network and internet > network connections > properties karty sieciowej, której adres chcesz zmienić, > configure > advanced > "locally administrated MAC address"

  3. #3

    Domyślnie

    No własnie tej opcji kolego nie mam tam w ogóle ,mam taka opcje w wbudowanej karcie w lapku ale ona równiez pod win7 nie zmienia macaszkoda bo juz tak blisko jestem by zmienić ale ta 2 literka z macku mi nie daje spokoju by ja jeszcze dało sie zmienic na inna by cały mac sie zmienił na taki jak chce to by było bosko,dodam ze na winxp karta działa normalnie zmienia mac cały ale na stacjonarce.

  4. #4

    Domyślnie

    ok w końcu poradziłem sobie po wielu probach udało sie.Jak to zrobiłem opisze moze sie komuś przyda,najpierw odinstalowałem sterowniki z menadzera urzadzeń karte realtek zas z dodaj usuń sterowniki tez realtek reset kompa i włożenie karty do usb wykryło mi że jest karta gotowa to zainstalowania wazne nie moze system sam zainstalowac poprzednich sterowników tylko sciagamy własne najlepiej stare sterowniki pod nasz chipset w moim wypadku rtl8187L zas wybieramy z m/urzadzeń by zainstalowac tylko sterownik nie podpisany cyfrowo w moim wypadku zapodałem stery od winxp x86/ wgrało i reset kompa ,i odpalenie smac i adresik jaki chce zmieniło...pozdrawiam.

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj