Pokaż wyniki 1 do 7 z 7

Temat: Backtrack 4

  1. #1

    Domyślnie Backtrack 4

    Witam
    Odpaliłem sobie BackTracka 4 na laptopie i jest taki problem że nie widzi mojej karty sieciowej Broadcom 4312 jest jakaś możliwość dogrania sterwoników do pendrive z dystrybucją linuxa?

  2. #2

    Domyślnie BackTrack4

    Spróbuj zaktualizować swoją kartę sieciową jeśli to nie pomoże to kup kartę opartą na atherosie i powinno być dobrze wtedy.

  3. #3

    Domyślnie

    Widziałem na necie sterowniki tylko jest problem bo nie mam jak ich ściągnąć przez laptopa, a jezli je dogram na pendrive to nie mam jak ich zainstalować.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał jaszczurex Zobacz post
    Widziałem na necie sterowniki tylko jest problem bo nie mam jak ich ściągnąć przez laptopa, a jezli je dogram na pendrive to nie mam jak ich zainstalować.
    wątpie czy do wbudowanego broadcoma znajdziesz sterowniki na których będzie działał airodump (zresztą to zależy do czego chcesz ich używać), a co do instalacji to nie idź na łatwizne tylko przekop google, gwarantuje że znajdziesz informację

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał digital87 Zobacz post
    wątpie czy do wbudowanego broadcoma znajdziesz sterowniki na których będzie działał airodump (zresztą to zależy do czego chcesz ich używać), a co do instalacji to nie idź na łatwizne tylko przekop google, gwarantuje że znajdziesz informację
    Słuchaj a nie myślisz, że nie szukałem nic na ten temat? Istnieją sterowniki jednak nie jestem w stanie ich zainstalować. Nawet nie jestem w stanie ich ściągnąć bo nie mam internetu

  6. #6
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Polska
    Postów
    18

    Wink

    A próbowałeś tutaj

  7. #7
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    woj. Lubuskie. Dokładniej się nie da
    Postów
    405

    Domyślnie

    weź sobie skompiluj jajko, używając configa którego masz w /boot i tylko pozaznaczaj ptaszki przy swojej karcie. Obsługa kart hmmm
    Jeśli nie będziesz mieć pod górke, nigdy nie dojdziesz na szczyt.

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj