Pokaż wyniki 1 do 10 z 10

Temat: Upload speed - ogromny problem.

Domyślnie Upload speed - ogromny problem.

Witam wszystkich.

Od 2 dni, cierpie na strasznie niski upload speed syndrom. Nie mam pojecia co sie stalo, speedtest.net mowi mi tak:
    - latency - 75 ms
    - download speed - 3.61 Mb/s
    - upload speed - 0.10 Mb/s
    Wie ktos moze z czego to sie moze brac?

Z gory dziekuje, bo naprawde juz wariuje.

Pozdrawiam.

Domyślnie

Możliwe,że ktoś sobie przypisał twój adres MAc i ci kradnie neta co już podchodzi pod kodeks.

Domyślnie

Okej, kodeks i konsekwencje zwiazane z jego lamaniem to jedno, ale druga sprawa, to jak sie pozbyc tego intruza, a co wazniejsze jak upewnic sie, ze ktos naprawde korzysta z mojego polaczenia?

Domyślnie

Sprawdź na conajmniej kilku speed-testerach, jeśli sprawdzasz wciąż na jendym, może być zapchany.

jeśli masz XP, odpal narzędzie perfmon.msc, włącz licznik bajtów wysłanych na interfejsie sieciowym, sprawdź jaki masz rzeczywisty upload, jeżeli tam bedzie wspomniane 10 KILOBAJTÓW na SEKUNDE, zgłoś problem dostawcy internetu.
    światło mądrości oświetla drogę z nikąd do nikąd

Domyślnie

Nie wiem jak się go pozbyć.weź sobie przypisz też kogoś MAC a potem zmień na domyślny jaki masz aktualnie.To znaczy sprawdź jaki masz aktualny adres MAC i wejdź np. w BackTrack 3 i ustaw kartę w tryb monitoringu trzeba mieć dobra kartę sieciową i sboie przypisz kogoś MAC i będziesz mial szybszy internet a potem sobie zmieniasz na swój domyslny i wszystko gra.

Domyślnie

Cytat Napisał lame Zobacz post
    Sprawdź na conajmniej kilku speed-testerach, jeśli sprawdzasz wciąż na jendym, może być zapchany.

jeśli masz XP, odpal narzędzie perfmon.msc, włącz licznik bajtów wysłanych na interfejsie sieciowym, sprawdź jaki masz rzeczywisty upload, jeżeli tam bedzie wspomniane 10 KILOBAJTÓW na SEKUNDE, zgłoś problem dostawcy internetu.
    Okej, sprawdzilem na innym speed testerze i upload speed jest w porzadku. W takim razie, co powoduje, ze tak strasznie mi sie ten internet wlecze? Czy jestes w stanie sprawdzic na podstawie jakichs logow, czy mam w komputerze cos, co chcialoby mnie tak spowalniac? Z gory dziekuje.

Domyślnie

Musicie mi wybaczyc podwojny post, ale moj problem dalej istnieje, dalej wszystko dziala w slimaczym tempie. Moglby ktos mi odpowiedziec, prosze?

Domyślnie

Wygląda na to,że ktoś sobie przypisał twój adres MAC i cały czas ci kradnie internet co jest przestępstwem.Powiedz jeszcze jakie masz szyfrowanie WEP,WPA czy WPA2.

Domyślnie

Witam, mam sprawdzić szybkość łącza internetowego, kliknij tutaj
    ScanmySpeed : Check my Internet Speed
    moja prędkość pobierania: 1.08kbps,
    moja prędkość wysyłania: 0.86kbps

Domyślnie

daj więcej informacji jak się łączysz z internetem... bo w tym momencie możemy tylko strzelać skąd się wziął intruz...

Zasady Postowania