Pokaż wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Internet WI-FI + Windows Vista 32-bitowa + PPPoE + ruter. Czy to napewno działa ?

Domyślnie Internet WI-FI + Windows Vista 32-bitowa + PPPoE + ruter. Czy to napewno działa ?

Witam

Internet WI-FI + Windows Vista 32-bitowa + PPPoE + ruter. Czy to napewno działa ?

Tak jak w temacie. Mój kumpel nie dawno kupił laptopa z systemem Windows Vista, po to aby mieć internet WI-FI.
    Poszedł do administratora WI-FI, administrator przyjechał i stwierdził że na Windows Vista nie będzie miał internetu bo to nie możliwe. Więc administrator zaproponował kumplowi że musi sobie zainstalować Windows XP. Więc kumpel dał laptopa administratorowi do siebie do domu aby zainstalował ten Windows XP.

Antena wi-fi która znajduje się na dachu jest połączona kablem i ten kabel idzie do rutera. Ten ruter ma taką antenkę i będzie rozgłaszał swój sygnał. Dzięki temu będzie można chodzić z laptopem po całym domu mając internet WI-FI.
    Podając wam taką konfiguraję jak powyżej, czyli ruter, antena, Windows Vista, internet WI-FI z zabezpieczeniem PPPoE będzie działał tak jak należy ?
    Czy też musi być ten Windows XP żeby internet WI-FI z zabezpieczeniem PPPoE działał jak należy ?

Co Wy o tym sądziecie ?

Domyślnie

cos chyba pokreciles z opisem konfiguracji bo wynika ze ruter dziala w wisp i jako klient pppoe a to jakies egotyczne jest dla mnie-nie wiem czy wogole mozliwe bo nie mam jak teraz sprawdzic. a co do pppoe pod vista-ile ten admin ma lat? moze nie umie tego skonfigurowac, po prostu-wpisz w google: vista pppoe i poczytaj, sa opisy krok po kroku,rownie proste do zrobienia jak pod xp.
    Atheros? - nanzwa mhata yangu

Domyślnie

Cytat Napisał bemyself Zobacz post
    a co do pppoe pod vista-ile ten admin ma lat? moze nie umie tego skonfigurowac, .

Administrator już dawno stał się osobą pełnoletnią.
    Człowiek jeśli ma wiedzę a nie ma chęci lub na odwrót, to na nic to wszystko.

Zasady Postowania