Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 10 z 12

Temat: Włamanie do wifi

Domyślnie Włamanie do wifi

Witam. Jestem to nowy wiec jak coś zrobię źle to proszę po mnie nie jeździć tylko pomóc

Jestem użytkownikiem sieci wi-fi. Jeśli komuś się przyda moja karta to TP-LINK 11b/g Wireless Adapter a antena yagi 19dbi. Od nadajnika mieszkam jakieś 250m i chciałbym wejść do sieci. gdy wyszukuje sieci pod win XP pokazuje mi sie że jest niezabezpieczona jednak jest filtr MAC oraz każdy ma przydzielony swój login i hasło( wpisuje się go w połączeniu sieciowym pokazuje sie ono w grupie szerokopasmowe).

Nie chcę się tam włamywać po to by ciągnąć internet na lewo tylko by zobaczyć czy można odłączać internet innym klientom( nie będę tego robić) bo do koleżanki przyjechał jakiś znajomy i w ciągu 10min włamał się i odłączał wszystkim klientom internet by ona sobie szybciej filmy pobierała i wkurza mnie to jak teraz ona mi net odpina. Potrzebna mi jest ta wiedza po to by sobie znów podpiąć. Wiem że najlepiej mieć linux'a ale on to zrobił pod XP ale jak wiecie jak to zrobić pod linux'em to dajcie link gdzie mogę pobrać ten system by odpalić z CD/DVD bo nie mogłem znaleźć. Będę bardzo wdzięczny.

Domyślnie

jest tam jakas autoryzacja dodatkowa - to co mowisz moze byc cokolwiek ale sugeruje cos podobnego do PPPoE
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Domyślnie

tak tak to jest pppoe zapomniałem dodać, jest nadajnik na szkole i jakaś skrzynak obok( mikri tik nie wiem jak to sie pisze) i w szkole jakś dsl

Domyślnie

Mikrotik - znam temat... wiele na PPPoE nie poradzisz a nawet jesli Ci sie uda to bardzo szybko firma to wykryje. Jaki jest ESSID tej sieci do ktorej chcesz wejsc jesli to nie tajemnica?
    Ostatnio edytowane przez markossx : 04-14-2010 - 19:20

Domyślnie

system PPPoe nie pozwala na zalogowanie się 2x na to samo konto i wtedy odłącza net/połacznie jednemu i drugiemu to to może być sposób tego kolesia.

Domyślnie

nie sądzę bo nawet admina wyrzucał

Domyślnie

Cytat Napisał TQM Zobacz post
    Mikrotik - znam temat... wiele na PPPoE nie poradzisz a nawet jesli Ci sie uda to bardzo szybko firma to wykryje. Jaki jest ESSID tej sieci do ktorej chcesz wejsc jesli to nei tajemnica?
    chodzi ci o nazwę firmy? to koleś ma prywatną, dorabia sobie, ma kilka nadajników głównie na wsiach

Domyślnie

Nie pytam o nazwe firmy ale o nazwe sieci o ktorej piszesz. Firma mnie malo interesuje

Domyślnie

ssid to art-net

Domyślnie

najlepiej mieć mikrotika i zrobić na nim serwer ppoe wtedy bedą sie logować do ciebie a wtedy loiny i hasła zazwyczaj są dostarczane w pliku tekstowym

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Zasady Postowania