Pokaż wyniki 1 do 4 z 4

Temat: handshake i słownik

Domyślnie handshake i słownik

Przechwyciłem dużo pakietów z sieci mam na dysku plik z atakowanej sieci z handshake. Potrzebuje słownik najlepiej z niemieckimi słowami. Może ma ktoś taki słownik bo robiłem różne własne słowniki programami przeznaczonymi do tego ale żaden nie pomógł Aircrack nie wykrył hasła. Może ktoś zna inny sposób zamiast metody słownikowej żeby wyciągnąć hasło z pliku w którym jest handshake? A może pośle komuś ten plik na emaila zajmuje on 6.5 mb to chyba nie dużo jest on w formacie (.cap) może ktoś spróbuje to u siebie odszyfrować i poda mi hasło?

Domyślnie

Jak dla mnie strata czasu bo:

- szansa ze złamiesz hasło jest malejąca z każdą dodatkową cyfrą w numeracji opisującej długość hasła za pomocą liczby
    - jest to jednak strata czasu
    - łatwiej by było wysłać list do sąsiada do którego się włamujesz z propozycją udostępnienia internetu odpłatnie oczywiście
    - więcej czasu poświęcisz na pisanie/szukanie słownika - zacznij korzystać z życia...bo zanim się obejrzysz a pół życia Ci minie przed monitorem, moim zdaniem nie warto. Może dla Ciebie teraz to bardzo ważne złamanie hasła, ale za kilka lat będziesz się zastanawiał po co się zajmowałem takimi "bzdetami".
    - "może ktoś spróbuje to u siebie odszyfrować i poda mi hasło?" wiesz co by miś Przekliniak w tym momencie powiedział?.. a tak na poważnie z tego co piszesz to ta osoba musiała by szukać niemieckiego słownika, a kto by się chciał w tym babrać, nie obraź się ale jak tak idziesz na łatwiznę to wątpię że ktoś Ci pomoże... Ja miałem JEDNEGO najlepszego pomocnika, ogólnie dostępnego, darmowego, sławnego jak Pamela Anderson nazywała się..... GOOGLE
    Ostatnio edytowane przez veimus : 02-21-2010 - 07:10

Domyślnie

Jeśli dobrze zrozumiałem, chcesz aby ktoś za Ciebie łamał hasło które ma co najmniej 8 znaków oraz jest zasolone ssidem ...

Jak wspomniał user wyżej, to nie leży w interesie naszym złamanie lecz jeśli chcesz mieć wykonaną prace musisz zwyczajnie zapłacić za robotogodziny specjalistów.

Jeśli nadal złamanie jest tak cenne możesz zobaczyć serwisy udostępniające poważne klastry komputerów umożliwiające łamanie autoryzacji eapol np ten serwis:

http://www.wpacracker.com/faq.html

Tu masz cennik ich nietypowych usług:

How much does all this cost?

We offer two different WPA cracking modes at two different prices. You can run your job against half of our CPU cluster for $17 US, or you can run it against the entire cluster for $35 US. The half-mode will take at most 40 minutes to exhaust the entire 136 million word dictionary file (but hopefully we'd find your password before that), where as the full-mode will take at most 20 minutes. This compares to an average run time of 5 days on a contemporary desktop machine, much longer on a laptop.

Additionally, we now offer an extended English dictionary of 284 million words, only available in full-cluster mode, for $40 US at a maximum run time of 55 minutes.

The price list for ZIP cracking modes varies from $34US to $102US, depending on the character set and maximum length of the password that you would like to brute force.
    Jeśli SSID sieci jest jakimś pospolitym słowem możesz zamówić sobie w sieci tablice tęczowe ktorę bardzo ułatwiają łamanie lecz zazwyczaj tablice takie dużo ważą więc są sprzedawane na dyskach twardych co zwiększa ich cenę ...

Domyślnie

RT mozna kupic albo sciagnac sobie z sieci... ale licz sie z tym ze sa one dosc sporawe
    Ostatnio widzialem takie 1.3TB
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Zasady Postowania