Pokaż wyniki 1 do 4 z 4

Temat: filtracja mac pomocy

Domyślnie filtracja mac pomocy

Witam jak ominąć filtracje mac, wszyscy piszą ze to najprostsze zabezpieczenie i łatwo je ominąć wystarczy zmienić mac ymmm może i tak tylko jak go dokładnie zdobyć i tu nasuwa się pytanie. W necie jest dużo szczegółowych instrukcji jak pokonać wep wpa a jak pokonac filtracje jeszcze nie znalazłem szczegółowej instrukcji tylko tyle ze trzeba siec podsłuchać wydobyć mac'ki i gotowe tylko juz jakimi narzędziami to już nikt nie pisze prosił bym o pomoc w tej sprawie czyli opisać w miarę dokładnie jak tego dokonać

zaopatrzyłem sie w linuksa backtrack 4

prosze o pomoc

Domyślnie

łatwo ominąć...wystarczy zmienić...

Problem w tym, że zmiana MAC na taki który ma obecnie klient, albo nie pozwoli Ci wejść albo misia wywalisz z sieci...a na to już niekoniecznie łaskawie może spojrzeć admin...

Co do braku opisu...będę szczęśliwy jeśli najpierw nauczysz się poruszać po owym Backtrack'u...przećwiczysz podstawowe komendy, nauczysz się np. ustawiać kartę w tryb monitor, nauczysz się konfigurować ustawienia sieciowe itp.

Później możesz przyjść i pytać, ale zapewniam Cię, że wtedy pomoc przy przedstawionym przez Ciebie problemie nie będzie potrzebna. A to dlatego, ze albo sam sobie poradzisz, albo zniechęci Cię sam Backtrack...

pozdrawiam

Domyślnie

prawda dopiero się uczę poruszać po BT

wprowadzać kartę w tryb monitor to już umiem

i mam pytanie czy adresy mac klientów co są podłączeni to BB:BB:BB:BB:BB:BB

BSSID STADION
    AA:AA:AA:AA:AA:AA BB:BB:BB:BB:BB:BB

dobrze rozumuje
    chodzi mi oczywiście o airodump-ng
    powiem szczerze że mam duży zapał żeby poznać BT

Domyślnie

Cytat Napisał lojciecdyrektor Zobacz post
    łatwo ominąć...wystarczy zmienić...

Co do braku opisu...będę szczęśliwy jeśli najpierw nauczysz się poruszać po owym Backtrack'u...przećwiczysz podstawowe komendy, nauczysz się np. ustawiać kartę w tryb monitor, nauczysz się konfigurować ustawienia sieciowe itp.

Później możesz przyjść i pytać, ale zapewniam Cię, że wtedy pomoc przy przedstawionym przez Ciebie problemie nie będzie potrzebna. A to dlatego, ze albo sam sobie poradzisz, albo zniechęci Cię sam Backtrack...

pozdrawiam
    Miałeś racje pomoc nie jest mi potrzebna wystarczyło troszkę ruszyć główka i po kłopocie.

i powiem szczerze odkrywanie coraz więcej możliwości daje mi satysfakcje tyle ze i tak jestem daleko za murzynami

Dziękuje lojciecdyrektor'owi za wejście mi na ambicje i nie udzielenie mi odpowiedzi typu krok po kroku ( bynajmniej sam doszedłem ze zrozumieniem i za każdym razem nie będę musiał sięgać o instrukcje żeby bezmyślnie wklepywać komendy

Pozdrawiam

Zasady Postowania