Pokaż wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Mam WEP i brak połaczenia, wydobycie danych z pliku .cap

  1. #1

    Domyślnie Mam WEP i brak połaczenia, wydobycie danych z pliku .cap

    Witam mam takie pytanie.
    Złamałem siec wep mam i aircrack pokazał mi kluczyk w postaci 72:65:73:65:74 ASCII [reset] mam również tylko jeden mac tylo na dodatek ap nie ma maca w tej sieci sie nie pokazują a pakiety ida jak najete #data w airodump rosła jak najeta przy łamaniu kluczyka,wracając do maca zmieniłem mojej karcie na taki mac który jest jako bssid nadal nie chce mnie połaczyc chyba gosć ma wyłączone dhcp i jak zdobyc jego dns ip itd by wpisac na sztywno .odpalałem wiresharka z komendy
    ifconfig wlan1 up
    iwconfig wlan1 channel 3
    wireshark
    dalej otworzyłem plik .cap i wyskoczyło mi róze żeczy których nie moge odczytac jak poprawnie skonfigurowac wiresharka by pokazał mi z pliku .cap adresy,chyba że jakiś inny sposób jest zdobycia danych..
    Niechca mi sie pokazywac w airodumpie macki w sieci niewiem czemu ale pakiety idą i ruch w sieci jest dodam ze łamana sieć miała encrypted WEP40 nie wiem czy msie to rózni od wep ale złamało
    Dodam ze sygnał mam na tyle by sie połaczyć z siecią!
    Ktoś ma jakis pomysł?

  2. #2
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Z Nienacka
    Postów
    396

    Domyślnie

    Witam,

    po pierwsze misiu zasuwaj do szkoły najlepiej jeszcze raz od 1 klasy podstawowej Poprawna polszczyzna się kłania! Twoja wypowiedź jest chaotyczna i cholernie trudno coś zrozumieć z tego bełkotu!

    Z tego co zrozumiałem masz klucz WEP konkretnej sieci...WEP40 jak piszesz to szyfrowanie 64 bit - 40 + 24 IV - zresztą wskazuje na to klucz (reset)

    Wszystko fajnie tylko nie za bardzo rozumiem dlaczego zmieniasz swojego MAC-a na BSSID - Jeśli dobrze zrozumiałem chcesz zastąpić atakowany AP Zastanów się czy to się powiedzie

    Co do DHCP...jeśli nie działa przypisz adres z ręki! DHCP to nie wszystko...Poza tym było sporo podobnych wątków na forum...

    Co do sposobu połączenia...daruj ale tyle to google Ci odpowie nie bądź leniem, a z pewnością ktoś to doceni. Zresztą jeśli nie potrafisz połączyć się z siecią to po cholerę zaczynasz od łamania zabezpieczeń?!

    pozdrawiam

  3. #3
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Klucz w hex... reset - to mnie zresetowalo doszczetnie. Temat zamykam bo po prostu porazka a nie chce byc chamski i wytykac kardynalnych bledow i braku znajomosci jakichkolwiek podstaw (interpunkcji, logiki, matematyki, informatyki, itd).
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Podobne wątki

  1. Mam Klucz Mam MAC i ograniczenie lacznosci
    By shanpie in forum Wardriving
    Odpowiedzi: 7
    Autor: 10-25-2009, 12:03
  2. wep cracking
    By kamilos20 in forum Wardriving
    Odpowiedzi: 2
    Autor: 07-10-2009, 21:51
  3. Odpowiedzi: 3
    Autor: 07-07-2009, 21:18
  4. WEP w postaci XX:XX:XX:...
    By devil_BT in forum Wardriving
    Odpowiedzi: 5
    Autor: 02-23-2008, 23:46
  5. Nagrywanie(Nero) - brak danych na CD
    By northdakota in forum Windows
    Odpowiedzi: 8
    Autor: 08-17-2007, 22:59

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj