Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 10 z 11

Temat: aircrack generuje bledny klucz

  1. #1

    Domyślnie aircrack generuje bledny klucz

    witam wszystkich. na poczatku troche info, nie mieszkam aktualnie w polsce, posiadam w okolicy kilka sieci wifi, wep ladnie poszly ale wpa2 psk to juz inna bajka. wszyskto landie idzie w backtrack4 do momentu uzyskania klucza. mianowicie aircrack generuje mi taki sam klucz do wszystkich sieci z zabezpieczeniem wpa2 psk. nie mam bladego pojecia dlaczego, prosze o pomoc, z gory dzieki. pozdr.

  2. #2
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Drogi wiedzminie... a czy wiesz na czym polega lamanie WPA2 PSK? Jesli bedziesz wiedzial na czym polega i jak dziala to znajdziesz dlaczego dostajesz takie samo haslo - dla podpowiedzi, to zapewne cos co robisz powoduje taki efekt a nie to ze narzedzia nie dzialaja.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  3. #3

    Domyślnie

    http://wifi.fafik.org/wpa_classic.html
    http://www.smallnetbuilder.com/content/view/30278/98/
    wystarczy poszukać, pamiętaj że WPA to nie WEP i wszystko zależy od opaczności

  4. #4

    Domyślnie nadal nie rozumiem

    dzieki wszystkim za zainteresowanie tematem, wiem na czym polega haslo wpa2 psk ale nadal nie rozumiem co robie zle?

  5. #5
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Mowiac "na czym polega" mialem na mysli dokladnie jak dziala od srodka, jakie cykle kodowania maja tam miejsce, itd no ale skoro wiesz to dobrze...

    Jesli dostajesz taki sam klucz, to...
    1. masz kiepski slownik :-o i PSK nie ma w tym slowniku
    2. aircrack nie znajduje klucza bo jeszcze nie skonczyl obliczen (brute-force yeeeey!)
    3. blad w aircrack'u? watpie

    btw. jaki klucz zglasza aircrack?
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  6. #6

    Domyślnie znalazlem

    juz chyba znalazlem przyczyne. poprostu tego haselka nie ma w slowniku.
    sciagnolem sobie slownik ( zapewne nie sa wszystkie slowa ale wiecej niz w standardzie) tylko mam problem nastepujacy. mam plyte dvd z backtrack 4 i odpalam ja z botowania no i czasem pojawiaja sie probelmy bo nie moge wejsc na partycje spod backtacka zeby zaladowac slownik jaka moze byc przyczyna, ps czy macie jakas stronke ze slownikiem do aircracka interesuje mnie tylko anglojezyczny, no i czy plik musi byc w formacie txt. ?

  7. #7
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Wiec po kolei... jelsi masz na dysku NTFS na przyklad z windowsem i zrobisz hibernacje, to generalnie bez specjalnych flag (zobacz 'man mount') nie zamontujesz tej partycji bo jest ona oznaczona jako 'w uzyciu'. Zgaduje ze to taki przypadek wystepuje u Ciebie.

    Co do slownika - nie ma slownikow uniwersalnych niestety... atak zadziala jesli PSK bedzie pojedyncze slowo ze slownika wiec szanse za wielkie nie sa, choc kto wie nie takie cuda widzialem hehe

    Format .txt? Zalezy od narzedzia. Jesli aircrack bierze hasla jako linie to bedzie to plik txt zapewne.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Napisał TQM Zobacz post
    Wiec po kolei... jelsi masz na dysku NTFS na przyklad z windowsem i zrobisz hibernacje, to generalnie bez specjalnych flag (zobacz 'man mount') nie zamontujesz tej partycji bo jest ona oznaczona jako 'w uzyciu'. Zgaduje ze to taki przypadek wystepuje u Ciebie.

    Co do slownika - nie ma slownikow uniwersalnych niestety... atak zadziala jesli PSK bedzie pojedyncze slowo ze slownika wiec szanse za wielkie nie sa, choc kto wie nie takie cuda widzialem hehe

    Format .txt? Zalezy od narzedzia. Jesli aircrack bierze hasla jako linie to bedzie to plik txt zapewne.
    no to mnie pogubiles, prosil bym prosciej z tym odpaleniem backtracka 4 i wrzucenia do niego slownika, nic nie rozumiem. chyba o to chodzi zeby zamonotowac obraz na partycji ale nie jestem pewien. jak to zrobic?

  9. #9
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Jak zamontowac inna partycje to znajdziesz w 'man mount' wraz ze wszystkimi parametrami. To co pisalem wyzej o NTFS oznacza, ze jesli masz np windowsa zahibernowanego to bedziesz musial poszukac nieco parametrow aby podmontowac taka partycje bo windows zostawi ja oznaczona jako 'w uzyciu' a jak normalnie wylaczysz windowsa to bedziesz mogl normalnie (bez kombinowania) podmontowac partycje.

    Wszystko jest w manualu od mount'a
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  10. Domyślnie backtrack 4 man mount

    Cytat Napisał TQM Zobacz post
    Jak zamontowac inna partycje to znajdziesz w 'man mount' wraz ze wszystkimi parametrami. To co pisalem wyzej o NTFS oznacza, ze jesli masz np windowsa zahibernowanego to bedziesz musial poszukac nieco parametrow aby podmontowac taka partycje bo windows zostawi ja oznaczona jako 'w uzyciu' a jak normalnie wylaczysz windowsa to bedziesz mogl normalnie (bez kombinowania) podmontowac partycje.

    Wszystko jest w manualu od mount'a
    poczytalem troche o tym ale widze ze za cienki jestem w tym, nie chcial bym czegos spie... czy moze masz jakis turtorial, jak co po kolei bo troche mnie to przerasta a nie chcialbym robic formata jak cos nie wyjdzie.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 2
    Autor: 04-29-2009, 11:16
  2. Klucz znaleziony netu brak
    By plastus1983 in forum Wardriving
    Odpowiedzi: 8
    Autor: 09-14-2008, 14:14
  3. Jak wydobyć klucz? - wyzwanie
    By dariobravo in forum Hacking
    Odpowiedzi: 6
    Autor: 06-27-2008, 19:06
  4. str. generuje przedzial czasowy
    By heterodon7 in forum Newbie - dla początkujących!
    Odpowiedzi: 3
    Autor: 05-22-2008, 12:11
  5. klucz rejestru
    By Failure in forum C/C++
    Odpowiedzi: 2
    Autor: 04-18-2008, 10:54

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj