Pokaż wyniki 1 do 10 z 10

Temat: ,,BackTrack 3 Final''. Ettercap i przeglądarka stron www firefox chodzila ?

Domyślnie ,,BackTrack 3 Final''. Ettercap i przeglądarka stron www firefox chodzila ?

Witam

,,BackTrack 3 Final''. Ettercap i przeglądarka stron www firefox chodziła i sie wyłączyła przeglądarka stron www firefox i ettercap, dlaczego ?
    Włączyłem sobie internet w systemie ,,BackTrack 3 Final''. Odpaliłem program Ettercap i przeglądarkę stron www firefox, i ten program Ettercap i firefox chodziły ładnie pięknie przez dobre 5, 6-godzin i nagle wszystko sie wyłączyło czyli ten program Ettercap i firefox. I tak mi sie zdarza za każdym razem chodzi przez kilka godzin i sie wyłącza. Przeglądarkę firefox włączyłem w taki sposób ze uruchomiłem przerwaną sesje w przeglądarce firefox i wszystko było w porządku z przeglądarkom firefox. Ale z uruchomieniem programu Ettercap jest inaczej bo musze od nowa uruchomić program i wszystkie dane jakie program et tercap zebrał to ja utraciłem. Gdybym uruchomił airodumpa i aircrack to było by to samo bym utracił wszystkie dane w tych programach.

Co zrobić żebym nie tracił danych w programie Ettercap, żeby program sie nie wyłączał po kilku godzinach pracy ?
    .

Myśle ze to wygląda tak jakby system sie re startował bez wyłączania sie systemu to jest właśnie cos takiego tak to mniej więcej wygląda
    Ostatnio edytowane przez papi337 : 05-18-2009 - 19:41

Domyślnie

Kolego, bez urazy. Weź do ręki słownik języka polskiego i z tymże słownikiem przeanalizuj swój tekst i napisz go raz jeszcze. Może wtedy będzie go łatwiej ogarnąć.

Domyślnie

Cytat Napisał geist Zobacz post
    Kolego, bez urazy. Weź do ręki słownik języka polskiego i z tymże słownikiem przeanalizuj swój tekst i napisz go raz jeszcze. Może wtedy będzie go łatwiej ogarnąć.

Ja ciebie rozumiem geist. Ale ja ten powyższy tekst pisałem w systemie backtrack, a tam nie ma polskich znaków takich jak: ó, ż, ł, ą itp. rozumiesz co nie ?

GSG-9 jest offline Shapeshifter

Domyślnie

przeflondarka
    chodzi o takie bledy, nie o polskie znaki. ja nigdy nie uzywam, bo szkoda mi alt i czasu
    War, war never changes.

sht
    sht jest offline

Domyślnie

Widzisz GSG, przez takich jak ty później trzeba się zastanawiać nad pisownią polskich wyrazów. Gj.

GSG-9 jest offline Shapeshifter

Domyślnie

a widzisz wyrazy zaznaczone na czerwono w jego poscie?
    czy widzisz u mnie takie bledy?
    czytaj ze zrozumieniem.
    War, war never changes.

Domyślnie

Poprawiłem swoje błędy, czy teraz mi pomożecie rozwiązać problem ?

Michal_sh jest offline (s)aint

Domyślnie

Możesz stworzyć log z pracy ettercap dodając do polecenia
    Kod:
     -l logfile
    wtedy nawet jak się wyłączy ettercap to nie utracisz wszystkich danych z kilku godzin pracy ewentualnie jakąś małą ilość z czasu bezpośrednio przed zakończeniem pracy ettercap'a. Po -l możesz wklepać dowolną nazwę pliku nie musi być "logfile"

Możesz potem użyć "etterlog logfile.eci"
    Ostatnio edytowane przez Michal_sh : 05-18-2009 - 20:13

Domyślnie

Cytat Napisał Michal_sh Zobacz post
    Możesz stworzyć log z pracy ettercap dodając do polecenia
    Kod:
     -l logfile
    wtedy nawet jak się wyłączy ettercap to nie utracisz wszystkich danych z kilku godzin pracy ewentualnie jakąś małą ilość z czasu bezpośrednio przed zakończeniem pracy ettercap'a. Po -l możesz wklepać dowolną nazwę pliku nie musi być "logfile"

Możesz potem użyć "etterlog logfile.eci"

Problem w tym że Ja nie uruchamiam ettercap w konsoli tylko w trybie graficznym. A w trybie graficznym ettercap nie zapisuje na bieżąco swoich danych które do tego czasu zebrał.
    Był bym wdżięczny gdybyś mi pokazał jak uruchomić ettercap w konsoli żeby mógł zapisywać dane zebrane na bieżąco do pliku -w /tmp/ettercap?

Michal_sh jest offline (s)aint

Domyślnie

Sprawdzałem ettercap u mnie zapisuje do pliku ,
    np uruchamiasz:
    Kod:
    ettercap -G -n 255.255.255.0 -l logfile
    sprawdź sobie
    a jak chcesz sobie uruchomić w konsoli to zapoznaj się z ettercap --help lub
    man ettercap.
    Jak jesteś początkujący to zapoznaj się jeszcze z chmod żeby zmienić uprawnienia do pliku z logi'em.Ettercap odpalasz przecież jako root... jeżeli chcesz później jako zwykły user użyć Log z ettercap musisz poprostu zmienić uprawnienia. Ja tak robię Po co siedzieć na koncie root'a jak nie trzeba
    Ostatnio edytowane przez Michal_sh : 05-18-2009 - 21:07