Pokaż wyniki 1 do 4 z 4

Temat: Niezabezpieczona sieć bezprzewodowa,ale ...

  1. #1

    Domyślnie Niezabezpieczona sieć bezprzewodowa,ale ...

    Witam serdecznie…

    Zacznę może od tego że o sieciach Wifi nie mam zbyt dużego pojęcia i dlatego piszę ten post – chcę zaczerpnąć opinii/rady ludzi którzy mają na ten temat pojęcie.

    Mam laptopa – Fujitsu Siemens z oczywiście wbudowaną sieciówką Atheros …., ale do czego zmierzam – owy laptop w moim pokoju wykrywa sieć bezprzewodową niezabezpieczoną – darmowe łącze internetowe (no to się cieszę co nie), ale niestety jest lipa tego typu że w pokoju siła sygnału jest do dupy i dopiero jak wyjdę na dwór to mogę korzystać z łącza udostępnionego mi przez tą sieć (właśnie teraz siedze na dworze i pisze sobie ten post ).

    I tu się pojawia moje pytanie, a mianowicie jaką antenkę – pod USB jeśli takowa istnieje (najlepiej model i w jakiejś rozsądnej cenie) i czy coś jeszcze oprócz niej mam zakupić aby móc swobodnie korzystać z darmowego neta w pokoju.

    Zapomniałem dodać, że wyszukiwarka gogle jest mi bardzo dobrze znana ale w tym przypadku mi nie pomogła bo po prostu się na tym nie znam, a także sprzętu na rynku jest masa co wiąże się z tym że miałbym problem z podjęciem decyzji co mam kupić Dlatego chciałbym abyście mi pomogli.

    Z góry bardzo dziękuję za pomoc.

    ….::: Pozdrawiam :::….

  2. #2

    Domyślnie

    No to Ci powiem ze nie ma antenek ktore sie podlacza do laptopow a przynajmniej ja o takich nie slyszalem. Jedyne sensowne rozwiazanie to zakup drugiej sieciowki bezprzewodowej na USB. D-Link maja dosc dobry odbior, ale jak chcesz sie bawic aircrackiem czy sharkiem, to polecalbym cos na rt73, np, wiekszosc belkinow.

  3. #3
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    google googlem a lenistwo lenistwem... temat wiele razy walkowany na forum, podawano konkretne modele kart, ceny itd. Wystarczy poszukac w tym wlasnie dziale w ktorym napisales.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  4. #4
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    W Sieci !!!
    Postów
    282

    Domyślnie

    LooL. Jaką antenke :> ? Satelitarną ! Dlaczemu ?

    1. Zasięg
    2. Bezcenny wygląd człowieka mającego laptopa z przytwierdzonym talerzem sat.
    3. Pare kanałów nie koniecznie PL no ale...
    4. Wystąpisz w TVN a kto wie może i Discowery...




    Sory musiałem...
    "Wszystkie komputery PC są kompatybilne, ale niektóre są kompatybilniejsze od innych... Twój jest zawsze mniej kompatybilny..."

Podobne wątki

  1. PPPoE sieć bezprzewodowa
    By shaman_1 in forum Wardriving
    Odpowiedzi: 17
    Autor: 11-04-2008, 19:15
  2. Sieć bezprzewodowa niezabezpieczona
    By shaman_1 in forum Wardriving
    Odpowiedzi: 4
    Autor: 11-04-2008, 06:45
  3. Sieć bezprzewodowa
    By vabasto12 in forum Wardriving
    Odpowiedzi: 2
    Autor: 06-28-2008, 17:53
  4. Jak obejść to zabezpieczenie? Sieć bezprzewodowa
    By spidernet in forum Newbie - dla początkujących!
    Odpowiedzi: 0
    Autor: 02-17-2008, 14:10
  5. Winroute - niezabezpieczona sieć :(
    By witux in forum Wardriving
    Odpowiedzi: 2
    Autor: 09-07-2007, 09:13

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj