Pokaż wyniki 1 do 4 z 4

Temat: CrapNet

Domyślnie CrapNet

W końcu uzyskałem dostęp do sieci bezprzewodowej - połączenie działa jako tak, ale potrafi po np: 30min ostro zjechać w dół tak, że nie da się pracować, ale jest cały czas aktywne i nie zanika. Chociaż zanikać też potrafi hehe.

Wyczaiłem, że jak kliknę RMB na ikonce komputerka z wychodzącymi falami (std windy jak masz kartę wireless) i wybiorę opcję napraw to mi przywraca połączenie zazwyczaj na dobre kilkanaście minut z zadowalającym transferem. Myślicie, że to może być tylko sieć czy może np: moja karta wireless NETGEAR ? nie chce kupować na próbę jakiegoś extra modelu bo jak się okaże, że to sieć to się wku****.
    Proszę mi tylko nie pisać, żebym skontaktował się z providerem. Naprawdę nie chcę się z nim kontaktować: P

Domyślnie

Mi to wyglada raczej na zachowanie charakterystyczne dla sieci Hot-Spot
    Klient moze pociagnac N danych i obcinamy predkosc do czasu az sie polaczy od nowa... albo na ilosc danych albo na czas polaczenia sie to ustawia zazwyczaj.

Reszta to wrozenie z krysztalolwej kuli bo podales za malo informacji
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Domyślnie

TQM - cenna informacja z tym max data --> transfer down.

Pewnie tak jest jak mówisz: )

Domyślnie

Wiesz co TQM - zauważyłem śmieszną rzecz. Chyba to wina jakości karty. Bo czasem bywa tak, że dosłownie ruszę o 1cm kompa (nawet nie kartę) i już sygnał jest bardzo dobry np: przez 1h a potem znowu jakość słaba. Ruszysz znowu, ale firankę ciut ciut i znowu ok, LOL

Ale transfer też - bo czasem muszę robić flush karty sieciowej i znowu działa - a jak nie działa to przesuwam kompa o 2-3cm. LOOOOOOOOOOOL

Może to i niewygodne, ale NET za free :PP Ściągnąłem nawet 3GB chyba w 3-4h więc jak na free to uważam to za super

Zasady Postowania